30.10.2009, 22:56
W sklepie widziałam proste akwa z pokrywą i oświetleniem (nie wiem ile było świetlówek), w każdym razie to wszystko było tylko po 82 zł, a moja koleżanka ma akwarium 180l z całym wyposażeniem w cenie 150zł = w końcu było raz używane, a do tego te akwarium kleił jej tata
, i wszystko było cacy
Chociaż było ryzyko z taką pojemnością, i porównajcie sobie 180l > 63l = różnica.
Te 63l to pikuś.. pan pikuś
, i wszystko było cacy
Chociaż było ryzyko z taką pojemnością, i porównajcie sobie 180l > 63l = różnica.Te 63l to pikuś.. pan pikuś
