26.10.2009, 14:24
bumboo napisał(a):A Ciebie kto upoważnia do takich wypowiedzi, chłopak nie wiedział to się zapytał, a forum jest od tego ! Widocznie Ty masz jakiś kompleks "Tatusia dyrektora", wk......ą mnie takie odpowiedzi jak Twoje !Jacek napisał(a):Dostałem od znajomego z pracy, skąd On je ma nie mam pojęcia, ale szukałem w tylu miejscach, na wielu forach i fotografiach, aż sam w końcu zamieściłem fotkę tutaj. Możliwe, że to jakaś domowa odmiana. Nie wiem jak wstawić fotki na forum, bo bym mógł więcej zamieścić.
Jacuś znalezienie w sieci Twojej rybki jest tak proste jak wstawienie zdjęcia na forum. Tatuś Twój jest pewnie z zawodu dyrektorem, który wpoił Ci, że zawsze znajdzie się ktoś, kto wykona robotę za Ciebie. Proponuję ci troszkę wysiłku a satysfakcji nie będzie końca.Kolego więcej czytaj mniej pisz a problemy same się rozwiążą
"...Nigdy Nie Jest Tak Źle,...By Nie Mogło Być Gorzej..."
Piszę poprawnie po polsku.
-gg: 4417762
- 100 litrów (ryby Ameryki Płd.): http://www.akwaswiat.net/-100-l-ogolne-t-14088.html

. Nie wiem jak wstawić fotki na forum, bo bym mógł więcej zamieścić.