Co do pana od pielęgnic meek to nie znam się na tym , ale chciałam się zpytać czy na tamtym liku jest zdięcie twoich pielęgnic? Bo jeśli tak to trzeba im tam posprzątać widziałam kamień który jest cały zagloniony ;>
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.06.2009, 16:19 {2} przez werka123.)