11.06.2009, 12:42
Witam
mam zamiar kupić filtr jbl e900 do akwarium o poj. 200 l.Moja obsada wygląda następująco Parka P.Ellioti
czy ten filterek da rady w moim 200 l ??za wszelkie sugestie i informacje na temat filtra z góry dziękuje
Ps a co myśliscie jbl e900 czy aquael unimax 250 ??
Pozdrawiam
Łukasz
mam zamiar kupić filtr jbl e900 do akwarium o poj. 200 l.Moja obsada wygląda następująco Parka P.Ellioti
czy ten filterek da rady w moim 200 l ??za wszelkie sugestie i informacje na temat filtra z góry dziękujePs a co myśliscie jbl e900 czy aquael unimax 250 ??
Pozdrawiam
Łukasz
Tematy zostały połączone-proszę nauczyć się korzystać z opcji "SZUKAJ" i pamiętać o wątkach przez siebie zakładanych.
