Temat zamknięty
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

25l obsada
#1

Planuje kupić taki zestaw:

http://www.allegro.pl/item637518060_akwa...atisy.html

Wiem, że 25l to mało ale na więcej mnie nie stać i nie mam aż tyle miejsca. Podpowiedzcie jakie rybki mógłbym trzymać w takim akwarium. Chciałbym żeby było ich możliwie dużo no i najlepiej żeby były różnorodne. Dodam, że nie interesują mnie krewetki!!
Temat zamknięty


Wiadomości w tym temacie
25l obsada - przez korbol - 20.05.2009, 14:35
RE: 25l obsada - przez Olek - 20.05.2009, 14:46

Skocz do: