• 17 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obsada 100l-150l - Wybierz coś dla siebie lub jeśli musisz pytaj tu.

haalooo..pomoże ktoś?

Kolego tematów mnóstwo i nie chce Ci się szukać?
Żałobniczki zostają?
Jeśli tak to może coś z jednego kontynentu.
6x kirysek trójpręgi
8x otosek przyujściowy
15x miedzik obrzeżony lub 15x hokejówka amazońska.
Jeśli żałobniczki zostają to dokup ich więcej zamiast ławic, które podałem.

żałobniczki raczej polecą out bo jakoś marnieją a inne roślinki które wsadziłem ładnie rosną.
Narazie na dół zakupione 7 pand. na środek myślę o neonkach. do tego może parka ramirezek i powinno być ok.
no i jakieś otoski.
Zbrojnika jednego można dać?
PS. podobają mi się te żółte ślimaki. czy można je dołączyć do tego?

dziś zakupione neon czerwony sztuk 10. do tego 5 sztuk kosiarek i jednego zbrojnika. jak wszystko będzie ok to dokupię parkę pielęgniczek chyba i będzie wsjo.
muszę tylko kupić jakieś zwierzątko do zjadania ślimaków bo musiałem przynieść z roślinami no i teraz widzę mi się mnożą. coś konkretnego polecacie?

Ślimak helenka.

"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"

[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]

Witam! mamy z chłopakiem akwarium 115l, mamy dużo ale małych rybek, najwieksza to gurami jakies 5cm
chciałabym sie dowiedzieć czy nie mamy za dużo rybek.
4 gurami
6 kosiarki
5 molinezja
4 mieczyk
2 bocja
2 glonojady male
2 piskorki
8 gupiki dorosłe
2 jarzeńce
6 neonki czarne
20 neonki inesa
2 kiryski
i malutkie gupiki i mieczyki

według informatora mojego to jest ok ale wole spytać was fachowców. Będę wdzięczna za każdą poradę.

A co to za informator posiadasz, który mówi, że jest niby OK? Jak dla mnie to obsada nie ma ani ładu ani składu ale ekspertem w tej dziedzinie nie jestem. Czujesz jakąś potrzebę posiadania tak wielkiej ilości rybek?

wieloletniego informatora z nagrodami za akwarystyke ,który posiad dużą ilosć akwarii i hodowle rybi
(20.02.2013, 16:24)bmw3112 napisał(a):  dziś zakupione neon czerwony sztuk 10. do tego 5 sztuk kosiarek i jednego zbrojnika. jak wszystko będzie ok to dokupię parkę pielęgniczek chyba i będzie wsjo.
muszę tylko kupić jakieś zwierzątko do zjadania ślimaków bo musiałem przynieść z roślinami no i teraz widzę mi się mnożą. coś konkretnego polecacie?

na ślimaki polecam bocje wspaniałe

albo ślimaki helena

u mnie pozbyły się bocje ślimaków

Witam po długiej przerwie, reorganizuję akwarium (126l), oświetlenie oryginalne w pokrywie 2x18w 12h/dobę, filtr zmieniłem na zewnętrzny Tetra 700 z deszczownią, żwirek drobny od 5 do 9 cm, nowe korzenie. Z dawnej obsady zostawiłem tylko 2 dorosłe skalary (parkę) i dorosłą kosiarkę. Planuję:
2 skalary - obecna parka
2 kosiarki
4 kiryski panda
4 otoski

Zastanawiam się, czy nie za dużo będzie rybek "do sprzątania akwarium" i czy to wystarczająca ilość na te poszczególne stadne gatunki? Proszę też o ewentualne propozycję co mogłoby pływać ze skalarami i przy tym nie zaczepiać kolegów z dołu. Z góry dzięki.

Akwarium masz o połowę za małe na skalary i kosiarkę ! Jak długo się jeż tam męczą?

"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"

[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]


Skocz do: