• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

375l - absolutny brak pomysłu
#81

A czy tak naprawdę ktoś z Was widział porządne akwa specjalnie dla skalarów zaaranżowane?? Ja takie chciałam, mam ryby a na szkło już nie stało, więc teraz ryby wędrują w świat...

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#82

Temat został wyczyszczony.

Jokeru na pewno czeka na jeszcze jakieś konkrety. Tongue
Więc kto się nie zniechęcił niech dalej ciągnie ten "cyrk". Wink

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

#83

może Aksolotle meksykańskie Tongue
#84

Cześć, a ogromny biotop Afryki? Kilka czerwieniaków Payneya, harem proporczykowców Gardnera, stado brzanek tygrysich? Fajnie by wyglądało jeszcze kilka zbrojników lamparcich... Jeszcze ciekawe są ryby wód słonawych: molinezje żaglopłetwe, ariusy Seemana, strzelczyki, srebrzyce Seby, żółtaczki cejlońskie i indyjskie, argusy... Pole do popisu wielkie. Albo stado złotych rybek. Można stworzyć ładny efekt akwariów w stylu Keirin... Pozdrawiam!
#85

A ja proponuje w tak sporym litrażu trzymac skład dla prawdziwych twardzieli:
- Motylowiec (Pantodon buchholzi)
- Trzciniak (Erpetoichthys calabaricus)
- Wielopłetwiec (Polypterus ornatipinnis)
- Nożowiec (Gymnotus tigre)
- Węgorek (Mastacembelus armatus)

Gatunki są mięsożerne, więc przeznaczone dla ludzi o mocniejszych nerwach.

Do tego dużo roślin pływających:
- Paprotnice
- Limnobium gąbczaste
- Salwinia pływająca
- Pistia itp
Korzenie z licznymi zakamarkami dla ryb i pomiędzy nimi żabienice i aniubasy o dużych liściach.

Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany mogę polecić Ci kogoś kto ma niesamowite akwarium utrzymane w tym charakterze.


Skocz do: