• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

375l - absolutny brak pomysłu
#31

Myślcie realnie, na większość ryb które proponujecie to akwa 1000L jest za małe.
#32

prof.Animal napisał(a):Trochę spalony pomysłTongue(bez obrazyTongueBig Grin)

no wiem trochę pospieszyłem się, a co do Jokeru to wiem że są słodkowodne iglicznie, ale nazwy nieznam.



Keaf napisał(a):Myślcie realnie, na większość ryb które proponujecie to akwa 1000L jest za małe.

to się wysil i pomóż dzisiaj leniwemu Jokeru

Pozdrawiam
Rafał
#33

Ja go mam na co dzień i wiem jak mu ciężko w TYCH sprawach dogodzić.
#34

hehe a mówią że lenistwo nie popłacaTongue a tu Jokeru nic nie robi i na gotowe przychodziTongue ale nie dziwię się mu jakbym miał tyle akwariów też bym nie wiedziałTongue

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#35

BlackHawk88 napisał(a):to się wysil i pomóż dzisiaj leniwemu Jokeru
Obawiam się, że to próżny trud.
Ze wszystkim jest na nie... byłoby znacznie łatwiej, gdyby wymienił w pierwszym poście czego nie chce Wink
Kaef napisał(a):Ja go mam na co dzień i wiem jak mu ciężko w TYCH sprawach dogodzić.
Ojej Big Grin W jakich ?
#36

Proszę nie dyskutowac o moich potrzebach jak mnie nie ma Tongue

Patrzę realnie. Na płaszczkę nie mam akwarium. Musiało by mie sporą powierzchnię dna..

Zimnowodne nie podobają mi się..

Karpie, welonki już mam u kogo oglądac..

Welonki.. Ehh.. Mam zakaz... hehehe...

Kejdi nie ładnie. Może ktoś będzie miec jakiś ciekawy pomysł..

I wcale nie mam 9 zbiorników w domu Wink

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#37

tak wyczytałem na Twojej stronieTongue ja już nie mam pomysłu na akwarium dla CiebieTongue A może jednak terrarystka co? obejrzyj sobie na youtubie filmiki o gekonach są superTongue byś miał ładną hodowlę w tak wielkim zbiornikuTongue

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#38

prof.Animal napisał(a):tak wyczytałem na Twojej stronieTongue ja już nie mam pomysłu na akwarium dla CiebieTongue A może jednak terrarystka co? obejrzyj sobie na youtubie filmiki o gekonach są superTongue byś miał ładną hodowlę w tak wielkim zbiornikuTongue
Jeżeli bym znowu zaczynał z terrarystyką to bym się bawił w legwana. Gekony są dla mnie zbyt skromne...
Zresztą terrarium zawsze się gdzieś postawi Big Grin

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#39

hehe znowu legwan dla mnie za wygórowanyTongue a może akwa z brzankami sumatrzańskimi? super wyglądają w dużej ilości zieleniTongue

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#40

prof.Animal napisał(a):hehe znowu legwan dla mnie za wygórowanyTongue a może akwa z brzankami sumatrzańskimi? super wyglądają w dużej ilości zieleniTongue
Myślałem nad sumatrami. Aczkolwiek bez zieleni. Same korzenie, ciemne wody i sumatry albino.
Z tą jeszcze różnicą, że w akwarium 200l, a nie 375l Smile

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku


Skocz do: