17.03.2009, 18:56
Myślcie realnie, na większość ryb które proponujecie to akwa 1000L jest za małe.
prof.Animal napisał(a):Trochę spalony pomysłTongue(bez obrazyTongueBig Grin)
Keaf napisał(a):Myślcie realnie, na większość ryb które proponujecie to akwa 1000L jest za małe.
a tu Jokeru nic nie robi i na gotowe przychodzi
ale nie dziwię się mu jakbym miał tyle akwariów też bym nie wiedział
BlackHawk88 napisał(a):to się wysil i pomóż dzisiaj leniwemu JokeruObawiam się, że to próżny trud.

Kaef napisał(a):Ja go mam na co dzień i wiem jak mu ciężko w TYCH sprawach dogodzić.Ojej
W jakich ?

ja już nie mam pomysłu na akwarium dla Ciebie
A może jednak terrarystka co? obejrzyj sobie na youtubie filmiki o gekonach są super
byś miał ładną hodowlę w tak wielkim zbiorniku
prof.Animal napisał(a):tak wyczytałem na Twojej stronieJeżeli bym znowu zaczynał z terrarystyką to bym się bawił w legwana. Gekony są dla mnie zbyt skromne...ja już nie mam pomysłu na akwarium dla Ciebie
A może jednak terrarystka co? obejrzyj sobie na youtubie filmiki o gekonach są super
byś miał ładną hodowlę w tak wielkim zbiorniku
a może akwa z brzankami sumatrzańskimi? super wyglądają w dużej ilości zieleni
prof.Animal napisał(a):hehe znowu legwan dla mnie za wygórowanyMyślałem nad sumatrami. Aczkolwiek bez zieleni. Same korzenie, ciemne wody i sumatry albino.a może akwa z brzankami sumatrzańskimi? super wyglądają w dużej ilości zieleni