• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

375l - absolutny brak pomysłu
#1

Krótko, zwięźle i na temat:
akwarium 375L (150x50x50) i absolutny brak pomysłu na obsadę.

Ma ktoś jakieś ciekawe pomysły Wink ?

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#2

A co z biotopem już gotowy?
I co z kamienistymi pustyniami?
Propozycja:
Wielka ławica bystrzyków barwnych.
Stado bocji na dno.
Do tego możesz jakiś rozpraszacz/parka?

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

#3

Boże jak ja bym chciał być w Twojej sytuacjiTongue

Zrobiłbym sobie MalawiTongue Ale wiem że Ty już masz Malawi więc teraz coś innego, a mianowicie co byś powiedział na taką obsadę:

8 Skalar(4 pary)
8 Bocja Wspaniała(jak chcesz może być ModestaTongue)
100 Neon Innesa
40 Kirysek Panda
No i wybrany zbrojnikTongue kilka tak z 4

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#4

Olek napisał(a):A co z biotopem już gotowy?
I co z kamienistymi pustyniami?
Propozycja:
Wielka ławica bystrzyków barwnych.
Stado bocji na dno.
Do tego możesz jakiś rozpraszacz/parka?
Jakiej konkretniejsze propozycje?
Jaka kamienista pustynia Smile ?

prof.Animal napisał(a):Boże jak ja bym chciał być w Twojej sytuacjiTongue

Zrobiłbym sobie MalawiTongue Ale wiem że Ty już masz Malawi więc teraz coś innego, a mianowicie co byś powiedział na taką obsadę:

8 Skalar(4 pary)
8 Bocja Wspaniała(jak chcesz może być ModestaTongue)
100 Neon Innesa
40 Kirysek Panda
No i wybrany zbrojnikTongue kilka tak z 4
Skalary będą miec inny zbiornik. Bocje mam w innym zbiorniku i moze odkupię jakieś do skalarów. Myślałem o wytwornej.

Jakieś inne pomysły? Ja nie mam weny...

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#5

Lub Czarne Wody(do takich się przygotowujęSmile) Różne zbrojniki L-???? do tego duże stadko kirysków pstrych, do tego 40 czarnych tetr.Smile i coś większego,,rozpraszacz,,

Pozdrawiam
Rafał
#6

a myślałeś o tym aby zrobić tam WIELKI raj dla krewetek czyli same mchy i trawniki i PEŁNO krewetek każdego rodzaju a wyżej jakaś ławica (neony, razbory, hokejówki co chceszTongue)

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#7

Pierwszy plan kilka drobnych łupków wokół nich coś z drobnych "trawniczków" w tle jak i po bokach gęsta drobnolistna roślinność.
Ławica bystrzyków(zwłaszcza czerwone).

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

#8

prof.Animal napisał(a):a myślałeś o tym aby zrobić tam WIELKI raj dla krewetek czyli same mchy i trawniki i PEŁNO krewetek każdego rodzaju a wyżej jakaś ławica (neony, razbory, hokejówki co chceszTongue)
Na razie zrobiłem mini raj dla krewetek i 54l im zalałem w weekend. Za dużo krewetek też nie dobrze Smile

Na razie są same propozycje drobnicy...

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#9

Jokeru napisał(a):Na razie są same propozycje drobnicy...

Piranie pacu lub pawiookie. Lub zainteresować się terrarystką.

Pozdrawiam
Rafał
#10

jak nie chcesz drobnicy to zrób akwa z większymi pielęgnicami(nie znam się na rodzajach pielęgnic(rozróżniam tylko pawiookie)) i będzie okTongue

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian


Skocz do: