Postów: 192
6
Dołączył: 24.11.2008
zusia napisał(a):michal1994 napisał(a):To, że rybka Twojej siostry wygląda dobrze to nie znaczy, że tak jest....
no tak, ale dlaczego moja jest taka a nie bardziej ruchliwa?
Po pierwsze welony=duże akwarium ok. 80-100l.
Po drugie żadna ryba nie może żyć bez sprzętu (filtr, grzałka itp.)
Po trzecie welonki mają ogromną przemianę materii, bez filtra nie da rady
Po trzecie stawiam, ze albo zatruła się związkami azotu, albo się poddusiła, choć stawiam na to pierwsze
Po czwarte oddaj rybkę, albo zapewnij jej większe akwarium i godne warunki
Po piąte zdobądź jakąś wiedzę na temat zakładania akwarium i dopiero wtedy działaj...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.03.2009, 19:46 {2} przez
Doma.)
Postów: 1,927
26
Dołączył: 07.01.2008
dziecko ćwiczysz naszą cierpliwość? zatrucie co to jest hmm dajmy na to przykład na ludziach, ludzie trują się czadem a rybka swoimi odchodami, i dwutlenkiem węgla, poczytaj troszkę na forum, rybka to żywe stworzenie, tak jak Ty;/
NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
Postów: 0
1
Dołączył: 05.03.2009
Rany, trzeba tak od razu najeżdżać na mnie? po prostu się pytam..
Mam plany kupić większe akwa i pompkę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.03.2009, 20:42 {2} przez
Olek.)
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
A własnie że będziemy Cię dobijać, bo przez takich bezmyślnych ludzi giną codziennie setki ryb! Twoja ryba jest nieruchliwa, bo UMRZE, ZDECHNIE, KOPNIE W KALENDARZ, chociaż tak bardzo ja pokochałaś obserwując jak się biedaczka męczy w kuli. Zatruła się pływając we własnych odchodach, udusiła prawie z braku tlenu w stęchłej wodzie. Twoja siostra jest taką samą ignorantką i mam już po dziurki w nosie twierdzeń, że jej rybka żyje, więc ja też mogę dusić welona w kuli. Trzeba wam wylać po kuble zimnej wody na głowę!!
I ty chciałaś tam jeszcze drugiego welona wpuścić??
Ludzie ci piszą, kup szybko akwarium i filtr albo oddaj rybę, a ty dalej swoje...
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 1,927
26
Dołączył: 07.01.2008
pytasz o oczywiste rzeczy, po prostu Apri spokojnie,

dziecko jest rozpuszczone widocznie, naoglądało sie za dużo bajek ze złotymi rybkami;/
NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.03.2009, 20:44 {2} przez
bercia289.)
Postów: 0
1
Dołączył: 05.03.2009
rany, dajcie mi spokój nie można sie zapytać po prostu?
powinniście mi spokojnie wytłumaczyć a nie... jutro zamierzam kupić pompke!
i myślicie że tak przyjmą rybę z powrotem do sklepu?
Postów: 192
6
Dołączył: 24.11.2008
zusia napisał(a):rany, dajcie mi spokój nie można sie zapytać po prostu?
powinniście mi spokojnie wytłumaczyć a nie... jutro zamierzam kupić pompke!
i myślicie że tak przyjmą rybę z powrotem do sklepu?
My przecież Ci spokojnie tłumaczymy

Mogą przyjąć, a jeśli nie, daj np. ogłoszenie na forum, lub oddaj komuś, kto ma warunki na chów welonek.
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
Właśnie uspokójcie się, ona się tylko pyta. Spytaj może przyjmą, powiedz jeszcze co masz jeszcze zamiar kupić/sprzedać?
Pozdr.
Rafał
Postów: 0
1
Dołączył: 05.03.2009
to nie takie łatwe.
a tak w ogole to dzięki, że ktoś w ogole sie zaiteresował.
a jakie musi być akwa?
Postów: 1,927
26
Dołączył: 07.01.2008
zusia napisał(a):rany, dajcie mi spokój nie można sie zapytać po prostu?
powinniście mi spokojnie wytłumaczyć a nie... jutro zamierzam kupić pompke!
i myślicie że tak przyjmą rybę z powrotem do sklepu?
powinni przyjąć, nie możemy bo nie rozumiesz co się do Ciebie mówi, a dziś nie mam cierpliwości do dzieci neo
hmm ale pierw się czyta potem kupuje ;/ to naprawdę żywe zwierzątko, a dzieci myślą że kupią pożyję jeden dwa dni znudzi im się i pójdą po inne zwierzątko, to mnie drażni;/
NIE MĘCZ RYB W KULI!!!