Postów: 17
6
Dołączył: 19.01.2009
jak w temacie,kos jest w sanie rozpoznac?
Jezeli nie to podpowiedzcie z jakego kąta zrobic zdjecie zeby sie dalo ropoznac
Załączone pliki
Miniatury
240L profilowane ogólne
3x30W, Fluval 205, Aqual 300W, bimbrownia
2 Skalar
1+3 Bojownik
5 Żałobniczka
3 Zbrojnik niebieski
6 Kirysek
4 Kosiarka
10 Rasbora espei
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.03.2009, 10:48 {2} przez
Mientki2000 .)
Postów: 67
8
Dołączył: 30.01.2009
Wydaje mi się że samica.
Pozdrawiam ;)
Postów: 16
1
Dołączył: 27.01.2009
A więc słuchaj twoja rybka to zmienniak plamisty,jego łacińska nazwa to xiphophorus maculatus.
Co do płci to na 100%samica.Spójż na płetwę odbytową,samiec ma w tym miejscu zamiast płetwy narząd kopulacyjny zwany gonopodium.
Postów: 46
6
Dołączył: 19.01.2009
samiczka, samiec jest smuklejszy
Postów: 17
6
Dołączył: 19.01.2009
Wielkie dzieki za szybka odpowiedz
240L profilowane ogólne
3x30W, Fluval 205, Aqual 300W, bimbrownia
2 Skalar
1+3 Bojownik
5 Żałobniczka
3 Zbrojnik niebieski
6 Kirysek
4 Kosiarka
10 Rasbora espei
Postów: 12
0
Dołączył: 20.02.2009
20.02.2009, 17:35
tez mam problem z rozpoznaniem płci
(mam 2 platki )
jeszcze pytanko jak je rozmnozyć?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.02.2009, 18:32 {2} przez
Olek .)
Postów: 2,904
4
Dołączył: 11.01.2009
Same się rozmnażają. A żeby narybek przeżył, należy mieć obszerne i gęsto obsadzone akwarium.
Postów: 12
0
Dołączył: 20.02.2009
problem w tym że moje akwa ma tylko 45 l
Postów: 9
2
Dołączył: 07.02.2009
i w 45l trzymasz 3 skalary?!
Postów: 12
0
Dołączył: 20.02.2009
nie mam skalarów tylko 2 platki 2 danio pregowane 2 danio czerwone i glonojada