Postów: 1,246
6
Dołączył: 20.04.2008
Tak, wystarczy.Podawaj 1 bąbel na sekundę(chyba,że zwiększysz liczbę roślin)Tylko w dzień
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Postów: 1,894
8
Dołączył: 08.06.2008
I ostatnie pytanie jak to podłączyć do siebie?? najlepiej jakby ktoś to miał i wstawił fotki tego
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.08.2008, 14:57 {2} przez
peter10.)
Postów: 651
22
Dołączył: 18.05.2008
ps3 napisał(a):Godleś napisał(a):a jakie masz akwarium jak małe to lepiej bimbrownie, na tym forum jest o niej pełno
, takie zestawy to do dużych akwarii 
uuu mam własnie malutkie akwarium około 100L ale bibrownica jest "nie stabilna" kupie jednak butle czytałem ludzie mowia ze warto
andrzejkowac - wezme ten dyfuzor pierwszy ale jeszcze poszukam gdzie indziej
witam
Mam butle kupiłem podobna zamontowałem reduktor mam problem z ustawieniem , dziwnie to działa jak zrobic aby CO 2 jak najwolniej ulatniało sie z butli ? jak delikatnie odkrece ten kurek który jest zamontowany w butli to jest dobrze tyle tylko ze takie ulatnianie trwa zaledwie minute i nagle przestaje wylatywac CO2 , potrafie ustawic tak aby byly takie "strzaly" ulatniania ale nie potrafie ustawic tak aby CO2 ciagle sie ulatniał z jak najmneijsza mocą ulatniania mam nadzieje ze w miare zrozumiale napisałem ,
Czy zaworek regulacyjny powinien rozwiazac problem?
Pozdrawiam
Trochę się pogubiłem ,mozesz pokazać jaki tam masz reduktor .Przy regulacji ilości gazu butlę otwierasz na maks a regulujesz reduktorem lub dodatkowo zaworkiem precyzyjnym .
Młode ampularie do oddania !!!
Postów: 1,894
8
Dołączył: 08.06.2008
Już nic nie kapuje
Czy trzeba kupić reduktor?? (on jest potrzebny??)
http://www.allegro.pl/item414307627__red...dnik_.html
Czy wystarczy tylko zaworek do regulacji??
http://www.allegro.pl/item392397902_zawo...i_co2.html
Już mam zamiar zamówić
Butle
http://www.allegro.pl/item416015392__butla_co2_2l_.html
zaworek
http://www.allegro.pl/item412366379_prec...mozzi.html
i dyfuzor
http://www.allegro.pl/item410115158__szk...nicy_.html
te trzy żeczy wystarczą żeby wszystko działało? jak nie to napiszcie co jest jeszcze potrzbne bo jestem zielony
proszę o odpowiedzi tylko tych osób co mają butle albo się w tym orientują

Ps. zależy mi na czasie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.08.2008, 21:44 {2} przez
peter10.)
Postów: 651
22
Dołączył: 18.05.2008
Nie widziałem jeszcze zestawu bez reduktora sam zaworek nie jest wstanie działać ciśnienie z butli jak już założyłbyś wężyk rozerwie ci węże . Reduktor dławi cisnienie gazu na bardzo małe nadające się do zastosowań akwarystycznych a zaworek tylko do regulacji ilości babelków .
Po kolei idąc od butli masz: reduktor ,zaworek precyzyjny, zaworek zwrotny ,dyfuzor .
Młode ampularie do oddania !!!
Postów: 86
23
Dołączył: 11.05.2008
Witam
Zamierzam kupić do akwarium 72l jakiś zestaw CO2 otóż bimbrownia coś mi nie wychodzi

Raz chodzi a raz nie, nie wiem o co chodzi. W każdym bądz razie postanowiłem że kupuje zestaw. Myślałem o tym
http://allegro.pl/item423472735_zestaw_c...ndard.html ale specjalistą nie jestem i proszę was o doradzenie.
10x Neonow Innesa
3x Gupiki
3x Platki
4x Kirysek Spiżowy
2x Krewetki filtrujące (zamierzam dukupic jeszcze 3)
Postów: 340
5
Dołączył: 23.08.2008
hmm ten jest raczej profesionalny już ma te wszystkie zawory i reduktory.
Postów: 21
0
Dołączył: 24.08.2008
z tego zestawu wynika że jusz masz butle bo on nie zawiera butli ,za takie pieniadze to możesz kupic cały zestaw
butla z reduktorem lub osobno i taniej ci wyjdzie węzyk dokupisz w sklepie akwarystycznym ,a dyfuzor samemu można zrobic bez problemu[/align]
5x red sneik skin
2x braun
2x blu turkus
4 maluchy własnego chowu
450l
Postów: 340
5
Dołączył: 23.08.2008
Mi się wydaje że tam butla tez jest ;
Postów: 21
0
Dołączył: 24.08.2008
przeczytaj pod 8 pozycją gdyby byłą tam butla to było by dużo chętnych za takie pieniądze
5x red sneik skin
2x braun
2x blu turkus
4 maluchy własnego chowu
450l