Postów: 3
7
Dołączył: 05.03.2013
mam pytanko moja molinezja sie dzisiaj okocila w odzielnym akwa czy mlode molinezjie nie zostana wciagniete przez filtr
a jak tak to co zrobić zeby nie byly bo jak narazie jest wyłaczony
Ostrzeżenie: 20% Spamowanie i nie znajomość regulaminu. Zamykam. BlackHawk88
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.03.2013, 21:07 {2} przez
BlackHawk88.)
Postów: 530
0
Dołączył: 23.12.2008
A jaki to filtr?
Nie wyłączaj go! Powinien działać 24h/dobę.
Postów: 3
7
Dołączył: 05.03.2013
to co zrobić zeby je nie wciągnelo możę jakoś gaze na to nażucić
(05.03.2013, 19:04)marcin0714 napisał(a): A jaki to filtr?
Nie wyłączaj go! Powinien działać 24h/dobę.
Postów: 258
22
Dołączył: 01.12.2012
Ale jaki to filtr? Kaskada?
Nie męcz ryb w kuli.
Postów: 530
0
Dołączył: 23.12.2008
(05.03.2013, 19:09)zaper997 napisał(a): to co zrobić zeby je nie wciągnelo możę jakoś gaze na to nażucić (05.03.2013, 19:04)marcin0714 napisał(a): A jaki to filtr?
Nie wyłączaj go! Powinien działać 24h/dobę.
Nadal nie wiem jaki to model filtra, bo nie odpowiadasz na pytania ale zapobiegawczo możesz tak zrobić.
Postów: 3
7
Dołączył: 05.03.2013
pisze na nim uni filter 280 -280lna h
jak na razie jest tam brezczyk puszczony i jeszcze jedno pytanko ile razy mam karmić narybek
w tym akwarim malutkim sa w kotniku jeszcze dwie samiczki gupika w kotnikach