• 20 Głosów - 4.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

<<<<<<<< CO TO JEST ZA RYBA? >>>>>>>> Zidentyfikuj gatunek ryby w tym temacie.

Dziękuję bardzo. Została mi ostatnia ryba do zidentyfikowania - niestety nie mam zdjęcia. Wyglądem przypomina zbrojnika lub glonojada, jest czarna w jasne paseczki, lubi ciemne zakamarki, przysysa się do szyby, zamku, itd. Co to może być? Ciężko zrobić zdjęcie...

(03.11.2011, 23:54)Czarownica_paskudna napisał(a):  
(03.11.2011, 23:47)Bulkas napisał(a):  Na drugim zdjęciu zbrojnik. Rośnie ogromny.

Mój już nie urośnie, bo zniknął Sad Co mogło być tego przyczyną? Jest możliwość, że zjadła go rybka pierwsza? Załatwiła mi neonki już, ale żeby taką sporą rybę jak zbrojnik?? Bardzo proszę o pomoc.
Zjadła? Raczej wątpliwe Big Grin Sądzę że zbrojnik nie dałby się wszamać pierwszej lepszej rybce.

Bry. Chciała bym zapytać czy zna ktoś nazwę rybki akwariowej z widocznym szkieletem? Takiej przezroczystej?

Moje Nowe Hobby - Akwarystyka :)

Przeźroczka indyjska albo sumik szklisty - pewnie chodzi Tobie o to drugie Smile

xxxkinia1988xxx, jeżeli jesteś początkującą akwarystką i zamierzasz je trzymać (sumiki szkliste) to odradzam.

240 litrów

http://imageshack.us/photo/my-images/259/dsc04161g.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/507/dsc04162h.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/855/dsc04163r.jpg/

Mam do Was pytanko, cóż to za rybka??
jest baaardzo ruchliwaSmile koloru czerwono-pomarańczowego z plamkami(2) i paskami(kolejne 2) w kolorze fioletowymSmile
(05.11.2011, 19:46)Olachi napisał(a):  http://imageshack.us/photo/my-images/259/dsc04161g.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/507/dsc04162h.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/855/dsc04163r.jpg/

Mam do Was pytanko, cóż to za rybka??
jest baaardzo ruchliwaSmile koloru czerwono-pomarańczowego z plamkami(2) i paskami(kolejne 2) w kolorze fioletowymSmile


ah i straaasznie się ganiaja po całym akwa

Hmmm... wygląda trochę jak Barwieniec czarny, trochę jak Brzanka Odeska, trochę jak Tęczanka niebieska, trochę jak Tęczanka Neonowa... Ale tak ogólnie to nie wskażę konkretnego gatunku. Wink

(05.11.2011, 23:38)Namisaro napisał(a):  Hmmm... wygląda trochę jak Barwieniec czarny, trochę jak Brzanka Odeska, trochę jak Tęczanka niebieska, trochę jak Tęczanka Neonowa... Ale tak ogólnie to nie wskażę konkretnego gatunku. Wink

a danio lamparcie/pręgowane?

(05.11.2011, 23:38)Namisaro napisał(a):  Hmmm... wygląda trochę jak Barwieniec czarny, trochę jak Brzanka Odeska, trochę jak Tęczanka niebieska, trochę jak Tęczanka Neonowa... Ale tak ogólnie to nie wskażę konkretnego gatunku. Wink

No bez jaj...

Danio pręgowane lub lamparcie. W sumie to jeden grzyb.

(06.11.2011, 03:33)Kaef napisał(a):  
(05.11.2011, 23:38)Namisaro napisał(a):  Hmmm... wygląda trochę jak Barwieniec czarny, trochę jak Brzanka Odeska, trochę jak Tęczanka niebieska, trochę jak Tęczanka Neonowa... Ale tak ogólnie to nie wskażę konkretnego gatunku. Wink

No bez jaj...

Danio pręgowane lub lamparcie. W sumie to jeden grzyb.

Dziękuję serdecznie Smile


Skocz do: