Postów: 369
23
Dołączył: 10.11.2009
A nie lepiej kupić już z preparowany ? I to bezpieczniejsze i wygodniejsze. Koszt takiego gotowego kokosu to około 3 zł a ty sie chcesz bawić z tym ;/
[11l-Zbiera kurz na półce]
[25l-Czeka na nową aranżacje]
[112-ogólne]
Postów: 59
13
Dołączył: 07.11.2010
no pewnie.polecam użycia otwornicy w celu dobrania się do wnętrza,można ciekawe otwory porobic.a co do przygotowania kokosa to już 7-ma strona o tym.czytać ze zrozumieniem ,przysposobić wiedze,troche zpt,gotowanie i tyle.ogólnie 20 minut zabawy.proponuje zamknąć ten temat bo to się nigdy nie skończy bo takie teraz czasy że najpierw się zadaje pytanie a potem uruchamia opcje szukaj.
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
(18.01.2011, 16:41)jedras9 napisał(a): a u mnie w akwa pływa kokos w całosći i tez jest ok
Że jak?
Pozdrawiam
Rafał
Pewnie jeszcze taki w zielonej łupinie:-) I jeszcze to słowo "pływa". Idea kokosa w akwarium została zatopiona. A może i nie bo w końcu pływa...
Postów: 10
3
Dołączył: 20.01.2011
(12.01.2011, 18:44)Lipa96 napisał(a): A nie lepiej kupić już z preparowany ? I to bezpieczniejsze i wygodniejsze. Koszt takiego gotowego kokosu to około 3 zł a ty sie chcesz bawić z tym ;/
No nie wiem. Wczoraj byłem w pewnym sklepie zoologicznym w manufakturze w łodzi i spreparowany kokos kosztował 25zł. Trzeba dodać że dość słabo spreparowany. Możesz napisać gdzie można kupić za 3. Byłbym chętny.
20-neon innesi,10-gupik,5-Kirys spiżowy,3-gurami marmurkowe,1-zbrojnik niebieski,1-Kiryśnik plamisty
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
Postów: 10
3
Dołączył: 20.01.2011
Mogłem się tego spodziewać. Ale nie jest to 3zł tylko 8-9minimum. Przesyłka tez swoje zabierze.
20-neon innesi,10-gupik,5-Kirys spiżowy,3-gurami marmurkowe,1-zbrojnik niebieski,1-Kiryśnik plamisty
Postów: 1
0
Dołączył: 08.02.2011
ja swój w imadło i brzeszczotem na poł, wyskrobałem z niego wszystko i wygotowałem i do akwa i jest super
Hansgrohe - Hansgrohe
drzwi zewnętrzne - drzwi zewnętrzne
Postów: 42
5
Dołączył: 25.01.2011
Ja swojego rozbiłem młotkiem i fartownie na pół ale nie tak idealnie żeby miąsz odszedł wystarczy wysuszyc np.na grzejniku on sam odejdzie od skorupy później wygotowac i gotowe do akwarium.
Postów: 369
23
Dołączył: 10.11.2009
(21.01.2011, 15:33)Chawez napisał(a): Mogłem się tego spodziewać. Ale nie jest to 3zł tylko 8-9minimum. Przesyłka tez swoje zabierze.
Ja za swój płaciłem w sklepie akwarystycznym 3 zł więc za przesyłkę nie płaciłem.
[11l-Zbiera kurz na półce]
[25l-Czeka na nową aranżacje]
[112-ogólne]