Postów: 4
1
Dołączył: 06.11.2010
Ktoś ma może te akwarium?
Potrzebuje instrukcje (pomocy).
Postów: 667
12
Dołączył: 05.03.2010
Zalezy w czym lezy problem?
Postów: 4
1
Dołączył: 06.11.2010
Nie wiem czy posiada on już pompę (i zapomnieli dać mi ja w sklepie) czy muszę ją dokupić. Widzę w pokrywie jakieś dwa silniczki i wiatrak nie mam pojęcia co to. Wkłady filtra powsadzałam ale nie wiem czy w dobrej kolejności :/ To tyle na początek.
Postów: 667
12
Dołączył: 05.03.2010
Wydaje mi sie, ze "silniczki" sa to wiatraki czyli uklad chlodzeniowy.
Z reszty moglbym prosic o zdjecie?
Postów: 4
1
Dołączył: 06.11.2010
Tak to wygląda, w ostatniej komorze rozumiem że na dole powinna być pompa.
http://i26.photobucket.com/albums/c138/J...ure183.jpg
W ten sposób powsadzałam wkłady.
http://www.okyanusmarket.com/images/dms500-5.jpg