• 11 Głosów - 3.36 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie ryby ( i nie tylko ryby) do 20l - 40l zbiornika?

Też się poprzechadzam po wszystkich sklepach jakie znam. Bo jak w tym akwarium ma być jedna ryba to chciałbym żeby była wyjątkowaSmile

Dzięki za rady. Pozdro.

Who fights to long against the dragons becomes a dragon himself...

Gupiki raczej endlera...tylko samce Wink Krewetek jakich? Np. RC z czasem będzie mnóstwo Big Grin

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


No więc tak, gupików wogóle nie możesz mieć ponieważ ryba też lubi popływać a 25L to stanowczo za mało nawet dla gupika i jest to męczenie rybek tylko A POZATYM gupiki bardzo szybko się rozmnażają i będziesz miał kłopot z narybkiem więc stanowczo jest to niewskazane w Twoim przypadku!!!
za to możesz zrobić ładne krewetkarium, poczytaj o krewetkach troche. Jak na początek kupisz z 5 sztuk red cherry to będzie ok. potem i tak się to rozmnoży.

https://www.facebook.com/pages/From-all-...6571785133
Zapraszam na stronkę na FB i zostawienie lajka!:)
pozdrawiam

Proponuje duzo mchow i 4-8 krewetek red cherry i tak sie beda mnozyc jak glupie, no i wiadome poczytac, bo widac ze z wiedza cienko.


Dokladnie, do tego gupiki to ryby stadne wiec jezeli juz kup tak z 5, a glonojada oddaj Tongue Malych krewetek mozesz miec docelowo ok 15 w takim akwa, ale wez pod uwage ze sie rozmnoza, wiec zacznij moze wlasnie od ok 5 sztuk

Kocham moje Skarby :*

Ok dokupię gupiki i te krewetki (glonojada nie kupowałam i nie kupię).
Dzięki za odpowiedź.

Nie dokupuj...była mowa jeżeli już to 5 szt. ale nie w tym zbiorniku...ale mogą być gupiki endlera Wink

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


Junoa cholera nie gadaj głupot. Nie. 5 gupików się jak najbardziej nie nadaje do tego akwarium więc prosze nie krzywdź ryb.
Jeżeli już to znajdz gupiki endlera (takie malutkie)...chociaż to i tak wg. mnie za mało ale jak już to te...
A najlepiej kup akwarium 54L i tam będziesz mogła sobie pokombinować już fajnie z obsadą.

https://www.facebook.com/pages/From-all-...6571785133
Zapraszam na stronkę na FB i zostawienie lajka!:)
pozdrawiam

Endlerków 5 ale SAME SAMCE Wink

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


Witam przesledziłem forum , ale do konca odp nie uzyskałem, mianowicie chciałbym kupić sobie bojownika do małego akwa 25 i mam pytanie czy bez filtra i grzałki ( robiłem próbe i woda w akwa bez grzałki miała ok 23st.) moge go w nim trzymać??? wode podmieniał bym mu z 2 razy w tyg, bo i w ogolnym 112 tak robie


Skocz do: