Postów: 39
3
Dołączył: 18.04.2010
Jakiej średnicy węzyki podpina się pod taki reduktor, to są jakieś wzmocnione wężyki ?
Postów: 1,627
36
Dołączył: 16.01.2010
Tak. Ja do reduktora podpinałem PU a po zaworku precyzyjnym już zwykły (lepiej się układa jest mniej sztywny).
Średnica 4-6mm
Postów: 16
8
Dołączył: 26.09.2009
Witam w najbliższej przyszłości zamierzam założyć zbiornik 200l.
Przygotowań czas skończyć lecz pozostaje ostatnia kwestia.... Technika Co2
Zamierzam kupić zestaw tylko proszę o radę który:
1)
http://allegro.pl/item1124057670_zestaw_...ional.html
2)
http://allegro.pl/item1124059125_zestaw_...mocja.html
z góry dzięki
Postów: 279
5
Dołączył: 27.02.2010
ten zestaw jest bez butli więc dodaj sto parędziesiąt złotych
Postów: 62
11
Dołączył: 29.03.2010
jak chcesz kupować to lepiej już chyba wybrać ten 1 zestaw ale musisz dokupić oczywiście do niego butle bo tu same akcesoria są bez butli
Akwarium 60l:
15X Neon Inessa
6X Gupik
1X Zbrojnik
Postów: 279
5
Dołączył: 27.02.2010
Postów: 137
32
Dołączył: 26.03.2009
Czy warto kupić coś takiego do akwarium 125l ?
http://allegro.pl/item1161509729_jbl_bio...w_co2.html
Szczerze mówiąc nie chce mi się klecić tych butelek z kwaskiem...
Co o tym sądzicie ?
Co Cię nie zabije, to na pewno wzmocni !
Postów: 1,310
43
Dołączył: 23.11.2009
Fajne - jak masz kasę to się baw - ale to jest bimbrownia i wsypuje się drożdże winiarskie chyba - moim zdanie naciąganie - ale jak ktoś nie chce się bawić to warto
SPRZEDAM - KLIK !
-270l -
Malawi GG 3341234
-122,5l -
Malawi
-112l - -
Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water
Postów: 137
32
Dołączył: 26.03.2009
a można zrobić jakiś taki roztwór, który by był w jednej butelce, jak ten ? Bo do bimbrowni 2...
Żeby raz kupić, a potem tylko wlewać jakiś roztwór samemu zrobiony..
Co Cię nie zabije, to na pewno wzmocni !
Postów: 667
12
Dołączył: 05.03.2010
Za duze pieniadze za takie cos...
Na poczatek proponuje bimbrownie, a potem butle..