Sonda: co?
Easy-Life EasyCarbo
JBL BioCO2 Vario Set kompletny zestaw CO2 z dyfuzorem Vario Reaktor
    Wyniki sondy

  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CO2 - zestawy, pytania sprzętowe, dobierz właściwe rozwiązanie do swojego akwarium

Jakiej średnicy węzyki podpina się pod taki reduktor, to są jakieś wzmocnione wężyki ?

Tak. Ja do reduktora podpinałem PU a po zaworku precyzyjnym już zwykły (lepiej się układa jest mniej sztywny).
Średnica 4-6mm

Witam w najbliższej przyszłości zamierzam założyć zbiornik 200l.
Przygotowań czas skończyć lecz pozostaje ostatnia kwestia.... Technika Co2

Zamierzam kupić zestaw tylko proszę o radę który:
1) http://allegro.pl/item1124057670_zestaw_...ional.html
2) http://allegro.pl/item1124059125_zestaw_...mocja.html

z góry dzięki

ten zestaw jest bez butli więc dodaj sto parędziesiąt złotych

jak chcesz kupować to lepiej już chyba wybrać ten 1 zestaw ale musisz dokupić oczywiście do niego butle bo tu same akcesoria są bez butli Wink

Akwarium 60l:
15X Neon Inessa
6X Gupik
1X Zbrojnik

a kasa gra role dużą?

Czy warto kupić coś takiego do akwarium 125l ?
http://allegro.pl/item1161509729_jbl_bio...w_co2.html
Szczerze mówiąc nie chce mi się klecić tych butelek z kwaskiem...
Co o tym sądzicie ?

Co Cię nie zabije, to na pewno wzmocni !

Fajne - jak masz kasę to się baw - ale to jest bimbrownia i wsypuje się drożdże winiarskie chyba - moim zdanie naciąganie - ale jak ktoś nie chce się bawić to warto Big Grin

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


a można zrobić jakiś taki roztwór, który by był w jednej butelce, jak ten ? Bo do bimbrowni 2...
Żeby raz kupić, a potem tylko wlewać jakiś roztwór samemu zrobiony..

Co Cię nie zabije, to na pewno wzmocni !

Za duze pieniadze za takie cos...
Na poczatek proponuje bimbrownie, a potem butle..




Skocz do: