Postów: 22
6
Dołączył: 16.04.2010
Odpowie mi ktos na pytanie, czy Akary pomaranczowopletwe zjedza kiryski?
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Kiryska raczej nic nie rusza, może pawiooka by wciągnęła
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 22
6
Dołączył: 16.04.2010
apri cort napisał(a):Kiryska raczej nic nie rusza, może pawiooka by wciągnęła 
Super, a jak myslicie ile kirysek panda do 200L zeby czuly sie dobrze? 6? 8?
Postów: 51
7
Dołączył: 05.04.2010
Ja bym nawet z 12 dał. Do swojej obsady 112l daje 5 kirysków panda + 5 otosków.
112l ostateczna obsada:
11x razbora klinowa
5x kirysek spiżowy
1x ampularia
2x kosiarka
1+2 pielęgniczka kakadu
1+1 pielęgniczki ramireza
5x otosek
http://www.akwaswiat.net/-112l-ogolne-ak...887-2.html
Postów: 301
56
Dołączył: 15.02.2010
Witam, czy mogę mieć bojownika wspaniałego z :
Skalarami
Neon Inessa
Mieczykami Hellera
Tetry czarne
Chcę kupić większe akwa coś 300 litrowe i dlatego się pytam.
Nazwa tematu została poprawiona.
Powinna opisywać problem.
Kejdi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.05.2010, 15:42 {2} przez
Kejdi.)
Postów: 9
2
Dołączył: 06.05.2010
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
No nie wiem. Skalary jak zechcą to go i tak znajdą i będą gnębić, a mieczyki też są dość ruchliwe i zaczepne. Możesz spróbować, ale nie będziesz go pewnie widywać i musisz zapewnić gęstą roślinność.
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 1,244
15
Dołączył: 27.01.2010
Wg mnie bojownik będzie w tym zbiorniku jak piąte koło u wozu. Do tej obsady warto dodać jakieś kiryski i ewentualnie małe pielęgnice.
Postów: 301
56
Dołączył: 15.02.2010
a mam pytanie chcę mieć mech, hoduję już od 2 miesięcy mech z tej aukcji :
http://allegro.pl/item948785289_zestaw_r...tanio.html
Dałem go na żwir i coś w ogóle nie rośnie..;/;/ nie wiem czy go do korzenia przywiązać?? jak myślicie?
2 pytanie mam grzałkę i chcę ją zanurzyć do wody żeby byla nad żwirkiem. Tylko czy mogę zastosować taśmę klejącą żeby kabel przyklejić?
Postów: 2,347
15
Dołączył: 17.06.2009
viktor napisał(a):a mam pytanie chcę mieć mech, hoduję już od 2 miesięcy mech z tej aukcji : http://allegro.pl/item948785289_zestaw_r...tanio.html
Dałem go na żwir i coś w ogóle nie rośnie..;/;/ nie wiem czy go do korzenia przywiązać?? jak myślicie?
2 pytanie mam grzałkę i chcę ją zanurzyć do wody żeby byla nad żwirkiem. Tylko czy mogę zastosować taśmę klejącą żeby kabel przyklejić?
Nie będzie rósł na podłożu. Mchy najlepiej rosną na korzeniach/kamieniach. Możesz przywiązać cieniutką żyłką wędkarską.