16.12.2009, 21:44
Witam jestem początkujący i każdy pisze różne rzeczy że sam już nie wiem za co się brać.
Moje akwa : 60 l grzałka 75 w , filtr Aqua Szut Turbo 750 ,
Temp. wody przed choroba 25st.C
Obsada : Bojownik syjamski , 7 neonków , 2 molinezje i zbrojnik złoty .
Wszystkie rybki maja białe kropki najwięcej ma bojownik i najgorzej się czuje siedzi ciągle nad filtrem i się nie rusza prawie. Czasem zejdzie na duł i tam poleży reszta rybek ciągle pływa.
Zauważyłem te wszystkie objawy dziś rano .
Kupiłem preparat AMC do odkażania jak mi polecił sprzedawca i
podkręciłem grzałkę na 30st.C jak pisało na ulotce .
Czy dobrze zrobiłem ? Czy jeszcze coś trzeba , może więcej podkręcić lub dodać jakiś lek ?
Proszę o poradę ...
Z góry dziękuję ..
Moje akwa : 60 l grzałka 75 w , filtr Aqua Szut Turbo 750 ,
Temp. wody przed choroba 25st.C
Obsada : Bojownik syjamski , 7 neonków , 2 molinezje i zbrojnik złoty .
Wszystkie rybki maja białe kropki najwięcej ma bojownik i najgorzej się czuje siedzi ciągle nad filtrem i się nie rusza prawie. Czasem zejdzie na duł i tam poleży reszta rybek ciągle pływa.
Zauważyłem te wszystkie objawy dziś rano .
Kupiłem preparat AMC do odkażania jak mi polecił sprzedawca i
podkręciłem grzałkę na 30st.C jak pisało na ulotce .
Czy dobrze zrobiłem ? Czy jeszcze coś trzeba , może więcej podkręcić lub dodać jakiś lek ?
Proszę o poradę ...
Z góry dziękuję ..

Krewetek i zbrojników całe szczęście ospa nie dopadła .
)