Postów: 278
37
Dołączył: 24.07.2008
PampEk, a jak duza była to rybka?
To jakieś pyszczaki. może muszlowiec wielopręgi?
http://www.israquarium.co.il/FishPhoto/N...ciatus.jpg
Ten dalej, ciemniejszy pasuje mi do melanochromis brewis, ale jakieś takie małe ;P
http://www.midlandsmalawis.co.uk/uploade...age_43.jpg
240 litrów
Postów: 492
32
Dołączył: 22.12.2007
Nie chcę płacić za nic
Wolę kraść
Nie chcę piąć się w górę
Wolę spaść
Nie chcę o nic prosić
Wolę żądać
Na nikogo, na nikogo
Nie chcę się ozglądać
Chcę być nielegalny
Piszę poprawnie po polsku.
Postów: 415
18
Dołączył: 30.03.2009
mieszanka zbrojnika niebieskiego z albinosem sam mam 2 takie rośną normalnie tyle co zwykły zbrojnik niebieski, prawdopodobnie jak urośnie będzie miał tylko żółty brzuch i żółte kontury ciała reszta normalna.
Ludzie udzielajcie pomocy tak żeby innych do akwarystyki przekonać i jej nauczyć a nie tak żeby, od niej odstraszyć.
Postów: 742
29
Dołączył: 15.06.2009
Postów: 9
1
Dołączył: 19.11.2009
witam!mam pytanko.co to za ryba? jest czarna z pomarańczowymi płetwami.
za szybką odpowiedź będę wdzięczna
Postów: 1,927
26
Dołączył: 07.01.2008
wygląda na labeo?
ale może daj więcej info?
NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
Postów: 15
3
Dołączył: 13.12.2009
przypuszczam,że labeo (grubowarg)
czy ta rybka wygląda tak?
Postów: 48
4
Dołączył: 17.12.2009
ze zdjęcia to jest labeo grubowarg ale on ma tylko tylną pletwę czerwono-pomarańczową a w opisie pisze że ma wszystkie płetwy więc jakaś inna ..
Postów: 9
1
Dołączył: 19.11.2009
no czarna jest i ma pomarańczowe płetwy...jeśli chodzi o zachowanie to ciągle w zamku mi się chowała..a wczoraj zdechła

nie umiem dodawać obrazków!
PS.niech ktoś napisze jak czyścić akwa.
Postów: 12
2
Dołączył: 28.12.2009
Witam
Posiadam w moim akwa dwa glonojady jednak chciałem dowiedzieć sie dokładnie co to za zbrojnik bo glonojad to chyba ogólnikowe pojęcie ...
http://i329.photobucket.com/albums/l371/...ie1166.jpg
Czy to jest ten zbrojnik? :
http://www.superakwarium.pl/zbrojnik-kol...id810.html
Trzecie zdjęcie przypomina moje glonojady jednakże pierwsze dwa hmmm cos innego
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.01.2010, 18:55 {2} przez
matpollack.)