16.11.2009, 22:03
dzis moj korzen w koncu mnie usatysfakcjonowal i wsadzilam go do baniaka,wyjelam sztuczna skale, zostala tylko kupka kamykow,roslinki do tej pory byly w doniczkach by sie ukorzenic,dzis je rozsadzilam,trawa poszla na tyl a koperek po bokach,niestety nie widac tego za dobrze na zdjeciach bo woda jest metna po mojej wpadce z tym korzeniem,czy ktos wie jak moge to wyklarowac?odczyn ma dobry tylko taka"cloudy"dodaje aktualne foto ,ale jest zachmurzone
nie mam pojecia jak to zlikwidowac bo moje ramirezki strasznie niezdecydowane sa i dzis strzega filtra,wiec nie mam jak upuscic wody...(zalaczam plan hehe dla rozeznania)
nie mam pojecia jak to zlikwidowac bo moje ramirezki strasznie niezdecydowane sa i dzis strzega filtra,wiec nie mam jak upuscic wody...(zalaczam plan hehe dla rozeznania)
