Postów: 2,822
33
Dołączył: 22.12.2004
rikki788 weź idź do sklepu zoologicznego i kup sobie to akwarium. Wyjdzie taniej niż u szklarza.
Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !
Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.
Postów: 2,347
15
Dołączył: 17.06.2009
Kesi napisał(a):rikki788 weź idź do sklepu zoologicznego i kup sobie to akwarium. Wyjdzie taniej niż u szklarza.
Przede wszystkim bezpieczniej. Nie wiem po co sobie tak utrudniać życie.
Postów: 189
26
Dołączył: 07.10.2009
W sklepie widziałam proste akwa z pokrywą i oświetleniem (nie wiem ile było świetlówek), w każdym razie to wszystko było tylko po 82 zł, a moja koleżanka ma akwarium 180l z całym wyposażeniem w cenie 150zł = w końcu było raz używane, a do tego te akwarium kleił jej tata

, i wszystko było cacy

Chociaż było ryzyko z taką pojemnością, i porównajcie sobie 180l > 63l = różnica.
Te 63l to pikuś.. pan pikuś
Postów: 2,347
15
Dołączył: 17.06.2009
Jeżeli jesteś pewna tego zbiornika to bez dwóch zdań bierz oczywiście większe.
Postów: 189
26
Dołączył: 07.10.2009
"Jeżeli jesteś pewna tego zbiornika to bez dwóch zdań bierz oczywiście większe."
Już nawet mam obsade:
5 KIRYSKÓW SPIŻOWYCH
2 SUMY- mam już w obecnym baniaku
2 ZBROJNIKI NIEBIESKIE- pływają sobie u mnie
1 DŁUGONOS CIERNISTY
25 NEON CZERWONY- mam ich już kilka
HAREM BOJOWNIKÓW- na razie są 2 panny betta
Co sądzicie o takiej obsadzie?
Postów: 3
0
Dołączył: 22.06.2010
Witam
Mam pytanie ponieważ kupiłem akwa od szklarza i robi się łuk na przedniej szybie, delikatny,ale Mnie obawia jednak chodzi o zbiornik o poj 300 L
Postów: 55
6
Dołączył: 19.01.2010
oJ... a opisz dokładniej ten łuk??
Ja to bym już szukała nowego domu dla rybek...:/
Postów: 258
22
Dołączył: 21.09.2009
a masz przy szybkie przyklejone listwy wzmacniające ??
Postów: 3
0
Dołączył: 22.06.2010
(22.06.2010, 13:57)Deep napisał(a): a masz przy szybkie przyklejone listwy wzmacniające ??
Tak, mam
Postów: 160
8
Dołączył: 28.10.2008
Podaj wymiary baniaka i grubość szkła i czy ma wzmocnienia poprzeczne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.06.2010, 16:16 {2} przez
pawcio449.)