16.02.2015, 16:16
Witam.
Mam pytanie do osób z Wrocławia, gdzie u Was można nabić od ręki butle CO2, pytam, bo w mojej okolicy ostatnio jest z tym problem ( każą czekać miesiąc) ,a po niedzieli będę we Wrocku i w Wałbrzychu, więc może przy okazji udałoby mi się załatwić ten temat. ( No właśnie, a może Wałbrzych ? )
Pozdrawiam
Mam pytanie do osób z Wrocławia, gdzie u Was można nabić od ręki butle CO2, pytam, bo w mojej okolicy ostatnio jest z tym problem ( każą czekać miesiąc) ,a po niedzieli będę we Wrocku i w Wałbrzychu, więc może przy okazji udałoby mi się załatwić ten temat. ( No właśnie, a może Wałbrzych ? )
Pozdrawiam
240 l roślinne
