• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nieobecność połowy moderatorów - Co z nimi?
#1

Ethnix - ostatnia wizyta: 26.10.2010
Bercia - ostatnia wizyta: 27.08.2010
Maja - ostatnia wizyta: 19.09.2010
WaldekB - ostatnia wizyta: 23.10.2010

Tak się tylko martwię o funkcjonowanie forum, bo coraz częściej krew człowieka zalewa jak czyta te głupoty
(sam pewnie na początku nie byłem lepszy ale szybko mnie nauczono myślenia) lecz właśnie po to aby okrzesać co poniektóre głupoty potrzeba żeby ktoś jednak nad tym czuwał, a wątpię żeby tych paru aktywnych dawało radę szczególnie, że nie można siedzieć na forum 24/7.


ps. mogę się mylić

https://www.facebook.com/pages/From-all-...6571785133
Zapraszam na stronkę na FB i zostawienie lajka!:)
pozdrawiam
#2

Podłączam się pod temat.
#3

Może mają multikonta i na forum przebywają incognito Wink
#4

z tego co wiem multikonta są zabronione Smile
jeśli dobrze pamiętam ktoś z moderatorów mówił mi, że niektórzy użytkownicy którzy byli moderatorami, już nimi nie są, a na profilu jest napisane moderator, ale nie wiem czy to na tym 4um :p

"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki"





#5

(05.12.2010, 21:43)Adamx19 napisał(a):  z tego co wiem multikonta są zabronione Smile

Cały mój dowcip na tym właśnie się opierał Smile
#6

Może czas ustanowić nowych moderatorów? Nie mówię oczywiście o sobie, ale np. o Apri czy Maciej_kraków lub Kaef. Dużo na naszym forum jest takich ludzi, którzy wchodzą tu codziennie kilkakrotnie...

Pozdrawiam.
[100l] - "Gupikarium"
#7

Proszę korzystać z opcji "ZGŁOŚ" w razie postów niezgodnych z regulaminem.
Za głupotę karać nie można Smile

Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !


Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.
#8

O, Maciej_krakow udowodnił, że moderatorzy jednak czuwają. Niby na forum ich nie widać a bana dać potrafią Smile wielce mnie to rozbawiło Smile
#9

Fakt. Brakuje mi Ethnix-a. Koleś miał łeb do tego forum a nie głowę. Umiał doradzać nie wyśmiewając (posiadając rozległą wiedzę) a to w ludziach cenię najbardziej (nie ujmując co poniektórym modom).
Pewnie jest zapracowany przy swoim nowym nabytku a może przy czymś innym Big Grin
#10

Wątek został wyczyszczony z offtopu.
-> http://www.akwaswiat.net/zawzieci-modera...13626.html

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl



Skocz do: