Postów: 944
36
Dołączył: 07.09.2009
Ethnix - ostatnia wizyta: 26.10.2010
Bercia - ostatnia wizyta: 27.08.2010
Maja - ostatnia wizyta: 19.09.2010
WaldekB - ostatnia wizyta: 23.10.2010
Tak się tylko martwię o funkcjonowanie forum, bo coraz częściej krew człowieka zalewa jak czyta te głupoty
(sam pewnie na początku nie byłem lepszy ale szybko mnie nauczono myślenia) lecz właśnie po to aby okrzesać co poniektóre głupoty potrzeba żeby ktoś jednak nad tym czuwał, a wątpię żeby tych paru aktywnych dawało radę szczególnie, że nie można siedzieć na forum 24/7.
ps. mogę się mylić
https://www.facebook.com/pages/From-all-...6571785133
Zapraszam na stronkę na FB i zostawienie lajka!:)
pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.12.2010, 00:41 {2} przez
Olek.)
Postów: 201
15
Dołączył: 28.02.2009
Postów: 903
8
Dołączył: 04.03.2010
Może mają multikonta i na forum przebywają incognito
Postów: 459
41
Dołączył: 17.06.2008
z tego co wiem multikonta są zabronione

jeśli dobrze pamiętam ktoś z moderatorów mówił mi, że niektórzy użytkownicy którzy byli moderatorami, już nimi nie są, a na profilu jest napisane moderator, ale nie wiem czy to na tym 4um :p
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.12.2010, 21:46 {2} przez
Adamx19.)
Postów: 903
8
Dołączył: 04.03.2010
(05.12.2010, 21:43)Adamx19 napisał(a): z tego co wiem multikonta są zabronione 
Cały mój dowcip na tym właśnie się opierał
Postów: 293
7
Dołączył: 07.05.2010
Może czas ustanowić nowych moderatorów? Nie mówię oczywiście o sobie, ale np. o Apri czy Maciej_kraków lub Kaef. Dużo na naszym forum jest takich ludzi, którzy wchodzą tu codziennie kilkakrotnie...
Postów: 2,822
33
Dołączył: 22.12.2004
Proszę korzystać z opcji "ZGŁOŚ" w razie postów niezgodnych z regulaminem.
Za głupotę karać nie można
Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !
Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.
Postów: 903
8
Dołączył: 04.03.2010
O, Maciej_krakow udowodnił, że moderatorzy jednak czuwają. Niby na forum ich nie widać a bana dać potrafią

wielce mnie to rozbawiło
Postów: 1,627
36
Dołączył: 16.01.2010
Fakt. Brakuje mi Ethnix-a. Koleś miał łeb do tego forum a nie głowę. Umiał doradzać nie wyśmiewając (posiadając rozległą wiedzę) a to w ludziach cenię najbardziej (nie ujmując co poniektórym modom).
Pewnie jest zapracowany przy swoim nowym nabytku a może przy czymś innym
Postów: 2,149
37
Dołączył: 14.02.2008