09.11.2010, 18:50
wydaje mi się że to powietrze 
mi pierwsze 3 dni tez tak sie unosily małe bąbelki..
ale juz nie mam
a czy wogole to piasek czy przezroczyste bąbelki na 12 zdj widać bąbelki
a propo dopowiem to ze mam taki filtr eheima ale 1200l/h ma bardzo mocny strumień!! rośliny mi padły przez niego i jak go wlącze wszystko lata ;(
moze filtr unosić piasek niestety...
Polecam jak masz rośliny filtr wyłańczać na dzień bo w dzień filtr odbiera roślinom c2 a w nocy nie
więc roślinom szkodzi filtr .. włańczaj filtr na noc

mi pierwsze 3 dni tez tak sie unosily małe bąbelki..
ale juz nie mam
a czy wogole to piasek czy przezroczyste bąbelki na 12 zdj widać bąbelki
a propo dopowiem to ze mam taki filtr eheima ale 1200l/h ma bardzo mocny strumień!! rośliny mi padły przez niego i jak go wlącze wszystko lata ;(
moze filtr unosić piasek niestety...
Polecam jak masz rośliny filtr wyłańczać na dzień bo w dzień filtr odbiera roślinom c2 a w nocy nie
więc roślinom szkodzi filtr .. włańczaj filtr na noc
