16.03.2010, 22:07
Crevan napisał(a):siema.. mam akwiarium o wymiarach 40x 40x 40.. wiem że nie jest zbyt wielkie ale na początek zawsze coś..Zawsze coś...? To jest super kosteczka. Aż się prosi o jakiś aranż nature (na początek może być mcharium) i obsadę w postaci jednego gatunku małej rybki ławicowej plus ewentualnie krewetki.
Potęga słów wielokrotnie powtarzanych jest wielka. Nie zwalnia nas to jednak z myślenia i dociekania prawdy drogą pogłębiania wiedzy i własnych doświadczeń.
