• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[53l moje nowe akwa]
#11

ładnie się zapowiada ale jakoś mi tu za 'łyso'
dodałbym jakiś korzonek na 2 plan

Sprytnie
#12

Na piasek planuje jeszcze dać kokos...


Skocz do: