Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
[53l moje nowe akwa] - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia akwariów (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Temat: [53l moje nowe akwa] (/showthread.php?tid=16221)

1 2


[53l moje nowe akwa] - michal_2233 - 16.01.2010

WYMIARY 50x30x35

FILTR AQUAEL MINI PLUS

GRZAŁKA AQUAEL 75W Z TERMOSTATEM

OŚWIETLENIE 14W

PODŁOŻE CZARNY BAZALT I BIAŁY PIASEK

ROŚLINY ANUBIAS, TRAWA A TRZECIEJ NIE PAMIĘTAM, AHA I POMIEDZY SKAŁKAMI MECH PHOENIX MOSS Z CZASEM PEWNIE JE OBROŚNIE

WITAM AKWARIUM DOJRZEWA JUŻ TYDZIEŃ...

TERAZ TYLKO OBSADA


RE: 53L - Flavia - 16.01.2010

Bardzo mi się podoba. Wink
A obsada:
1+1 Ramireza
10-15x Neon Inessa
5x Kirysek
5x Otosek
i np. 5x Krewetki, np. Red Cherry

Jak Ci się nie podoba obsada, to jest ich mnóstwo na forum, poczytaj.

EDIT:
3 roślina to żabienica.


RE: 53L - HELL BOY - 16.01.2010

5 kirysek panda
10 razbora klinowa
1 bojownik


RE: 53L - michal_2233 - 16.01.2010

właśnie zastanawiam sie nad neonami lub rozborami klinowymi, tylko nie wiem na które sie zdecydować, chciałbym również jakieś krewetki


RE: 53L - Kejdi - 16.01.2010


W internecie wielkie litery oznaczają krzyk, proszę więc poprawić pierwszy post a także nazwę tematu zgodnie z regulaminem działu.
W tym dziale prezentujemy i komentujemy akwaria więc proszę nie robić OT - masz chyba jakiś swój gust, więc zastanów się jakie ryby Ci się podobają i przejrzyj dział obsad - aż roi się w nim od tematów dotyczących takiego litrażu, nie musisz więc nawet zakładać własnego.
"trawie" nie wróżę dobrej przyszłości. Poszukaj w odpowiednim dziale przykładów szybko rosnących, łatwych roślin.



RE: 53L - BlackHawk88 - 16.01.2010

Tą trawę po lewej możesz już wrzucić, nie jest to roślina akwariowa. Zastąp ją Nurzańcem. A po za tym mi się podobaSmile jeżeli dodasz Nurzańca i kilka innych roślin to będzie ok.


RE: 53l moje nowe akwa - michal_2233 - 16.01.2010

Co do tej trawy to dlaczego sie nie nadaje?


RE: 53l moje nowe akwa - rafiksrz16 - 16.01.2010

michal_2233 napisał(a):Co do tej trawy to dlaczego sie nie nadaje?

Nie jest to roślina akwariowa


RE: 53l moje nowe akwa - apri cort - 16.01.2010

Jużktoś wyżej napisał żebyś zamiast tej trawy posadził nurzaniec. Wygląda tak samo i roślnie w każdych warunkach. To co tam masz pewnie niedługo zgnije.
Ale ogólnie konstrukcja z kamieni jest ciekawa. Jestem za razborami, będą tu ładniej wyglądać niż neony.


RE: 53l moje nowe akwa - michal_2233 - 16.01.2010

zgadzam sie z Tobą, chyba jednak rozbory...