[53l moje nowe akwa] - Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia akwariów (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Temat: [53l moje nowe akwa] (
/showthread.php?tid=16221)
[53l moje nowe akwa] -
michal_2233 - 16.01.2010
WYMIARY 50x30x35
FILTR AQUAEL MINI PLUS
GRZAŁKA AQUAEL 75W Z TERMOSTATEM
OŚWIETLENIE 14W
PODŁOŻE CZARNY BAZALT I BIAŁY PIASEK
ROŚLINY ANUBIAS, TRAWA A TRZECIEJ NIE PAMIĘTAM, AHA I POMIEDZY SKAŁKAMI MECH PHOENIX MOSS Z CZASEM PEWNIE JE OBROŚNIE
WITAM AKWARIUM DOJRZEWA JUŻ TYDZIEŃ...
TERAZ TYLKO OBSADA
RE: 53L -
Flavia - 16.01.2010
Bardzo mi się podoba.

A obsada:
1+1 Ramireza
10-15x Neon Inessa
5x Kirysek
5x Otosek
i np. 5x Krewetki, np. Red Cherry
Jak Ci się nie podoba obsada, to jest ich mnóstwo na forum, poczytaj.
EDIT:
3 roślina to żabienica.
RE: 53L -
HELL BOY - 16.01.2010
5 kirysek panda
10 razbora klinowa
1 bojownik
RE: 53L -
michal_2233 - 16.01.2010
właśnie zastanawiam sie nad neonami lub rozborami klinowymi, tylko nie wiem na które sie zdecydować, chciałbym również jakieś krewetki
RE: 53L -
Kejdi - 16.01.2010
W internecie wielkie litery oznaczają krzyk, proszę więc poprawić pierwszy post a także nazwę tematu zgodnie z regulaminem działu.
W tym dziale prezentujemy i komentujemy akwaria więc proszę nie robić OT - masz chyba jakiś swój gust, więc zastanów się jakie ryby Ci się podobają i przejrzyj dział obsad - aż roi się w nim od tematów dotyczących takiego litrażu, nie musisz więc nawet zakładać własnego.
"trawie" nie wróżę dobrej przyszłości. Poszukaj w odpowiednim dziale przykładów szybko rosnących, łatwych roślin.
RE: 53L -
BlackHawk88 - 16.01.2010
Tą trawę po lewej możesz już wrzucić, nie jest to roślina akwariowa. Zastąp ją Nurzańcem. A po za tym mi się podoba

jeżeli dodasz Nurzańca i kilka innych roślin to będzie ok.
RE: 53l moje nowe akwa -
michal_2233 - 16.01.2010
Co do tej trawy to dlaczego sie nie nadaje?
RE: 53l moje nowe akwa -
rafiksrz16 - 16.01.2010
michal_2233 napisał(a):Co do tej trawy to dlaczego sie nie nadaje?
Nie jest to roślina akwariowa
RE: 53l moje nowe akwa -
apri cort - 16.01.2010
Jużktoś wyżej napisał żebyś zamiast tej trawy posadził nurzaniec. Wygląda tak samo i roślnie w każdych warunkach. To co tam masz pewnie niedługo zgnije.
Ale ogólnie konstrukcja z kamieni jest ciekawa. Jestem za razborami, będą tu ładniej wyglądać niż neony.
RE: 53l moje nowe akwa -
michal_2233 - 16.01.2010
zgadzam sie z Tobą, chyba jednak rozbory...