• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[moje 100] bajabongo76
#11

dzis moj korzen w koncu mnie usatysfakcjonowal i wsadzilam go do baniaka,wyjelam sztuczna skale, zostala tylko kupka kamykow,roslinki do tej pory byly w doniczkach by sie ukorzenic,dzis je rozsadzilam,trawa poszla na tyl a koperek po bokach,niestety nie widac tego za dobrze na zdjeciach bo woda jest metna po mojej wpadce z tym korzeniem,czy ktos wie jak moge to wyklarowac?odczyn ma dobry tylko taka"cloudy"dodaje aktualne foto ,ale jest zachmurzoneSadnie mam pojecia jak to zlikwidowac bo moje ramirezki strasznie niezdecydowane sa i dzis strzega filtra,wiec nie mam jak upuscic wody...(zalaczam plan hehe dla rozeznania)


Załączone pliki Miniatury
               
#12

Poczekamy niech nurzaniec się ładnie rozrośnie.
Te roślinki co mają jasne obwódki liści to one raczej nie są akwariowe.
Z tego co mi wiadomo jesteś z zagranicy.
Może ktoś z forum mógłby Ci wysłać rośliny?
NIe koniecznie z tego, porozglądaj się na inncyh.







#13

bamboszek tak, mieszkam w Szkocji juz dosc dawno,a rosliny maja takie ze makabra,te z biala obwodka tez kupilam w zoologu juz maja korzenie,a co do innego forum to raczej tylko tu siedze ale popatrze jeszcze co sie da zrobic


Skocz do: