Postów: 96
15
Dołączył: 11.04.2009
Mam akwarium 25l chcę tam rozmnażać kiryski. Wszystko o nich już wiem, ale mam pytanie czy mogę trzymać jakieś inne ryby z tymi kiryskami??Będzie ich w tym akwarium 5 kirysów.
Czekam na odpowiedzi!!
Dzięki!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.05.2009, 10:03 {2} przez
CinekxDxD.)
Postów: 53
0
Dołączył: 17.04.2009
yyyyyyyyyy akwa jest za małe na to, a zależy jakie kiryski chcesz rozmnażać?
bercia289
Postów: 1,246
6
Dołączył: 20.04.2008
Cytat: Wszystko o nich już wiem,
Tylko szkoda, że nie to, że to dla nich za mały zbiornik.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Postów: 2,149
37
Dołączył: 14.02.2008
Miałeś mówione że to będzie mało a Ty jeszcze chcsz tam dokładać ryb,zastanów się co piszesz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.05.2009, 19:05 {2} przez
Olek.)