Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
25l-obsada - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: 25l-obsada (/showthread.php?tid=10497)



25l-obsada - CinekxDxD - 05.05.2009

Mam akwarium 25l chcę tam rozmnażać kiryski. Wszystko o nich już wiem, ale mam pytanie czy mogę trzymać jakieś inne ryby z tymi kiryskami??Będzie ich w tym akwarium 5 kirysów.
Czekam na odpowiedzi!!
Dzięki!!


RE: 25l-obsada - neonek89 - 05.05.2009

yyyyyyyyyy akwa jest za małe na to, a zależy jakie kiryski chcesz rozmnażać?


RE: 25l-obsada - strojter - 05.05.2009

Cytat: Wszystko o nich już wiem,
Tylko szkoda, że nie to, że to dla nich za mały zbiornik.


RE: 25l-obsada - Olek - 05.05.2009

Miałeś mówione że to będzie mało a Ty jeszcze chcsz tam dokładać ryb,zastanów się co piszesz.