25l-obsada -
CinekxDxD - 05.05.2009
Mam akwarium 25l chcę tam rozmnażać kiryski. Wszystko o nich już wiem, ale mam pytanie czy mogę trzymać jakieś inne ryby z tymi kiryskami??Będzie ich w tym akwarium 5 kirysów.
Czekam na odpowiedzi!!
Dzięki!!
RE: 25l-obsada -
neonek89 - 05.05.2009
yyyyyyyyyy akwa jest za małe na to, a zależy jakie kiryski chcesz rozmnażać?
RE: 25l-obsada -
strojter - 05.05.2009
Cytat: Wszystko o nich już wiem,
Tylko szkoda, że nie to, że to dla nich za mały zbiornik.
RE: 25l-obsada -
Olek - 05.05.2009
Miałeś mówione że to będzie mało a Ty jeszcze chcsz tam dokładać ryb,zastanów się co piszesz.