• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

budżet 300 zł
#11

Skalary nie mogą być.
Obsada podana wyżej.
A co do roślin polecam dla Ciebie temat: http://www.akwaswiat.net/niewymagajace-r...-8391.html
Dobry temat z wyliczonymi wydatkami:
http://www.akwaswiat.net/60l-jakie-koszty-t-9165.html
Plus inne tematy nowych obsad:
http://www.akwaswiat.net/obsada-60l-chci...-9325.html
http://www.akwaswiat.net/obsada-do-akwa-60l-t-8919.html

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl



Skocz do: