03.04.2009, 22:10
Skalary nie mogą być.
Obsada podana wyżej.
A co do roślin polecam dla Ciebie temat: http://www.akwaswiat.net/niewymagajace-r...-8391.html
Dobry temat z wyliczonymi wydatkami:
http://www.akwaswiat.net/60l-jakie-koszty-t-9165.html
Plus inne tematy nowych obsad:
http://www.akwaswiat.net/obsada-60l-chci...-9325.html
http://www.akwaswiat.net/obsada-do-akwa-60l-t-8919.html
Obsada podana wyżej.
A co do roślin polecam dla Ciebie temat: http://www.akwaswiat.net/niewymagajace-r...-8391.html
Dobry temat z wyliczonymi wydatkami:
http://www.akwaswiat.net/60l-jakie-koszty-t-9165.html
Plus inne tematy nowych obsad:
http://www.akwaswiat.net/obsada-60l-chci...-9325.html
http://www.akwaswiat.net/obsada-do-akwa-60l-t-8919.html

