Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
budżet 300 zł - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: budżet 300 zł (/showthread.php?tid=9950)

1 2


budżet 300 zł - bies5 - 03.04.2009

Proszę o akwarium sprzęty obasdę itp.

Mam budżet 300zł i sam kompletnie nie wiem co za to kupić chodzi mi o jak największe akwa oraz cichy filtr.

Proszę o szybką odpowiedź.


RE: budżet 300 zł - Tomal - 03.04.2009

Akwarium : http://www.allegro.pl/item591093958_akwarium_proste_100x40x50h_sklepmalawipl_8mm.html

Filtr : http://www.allegro.pl/item592660740_filtr_aquael_unifilter_1000_uv_250_350l_gratis.html#gallery



Tomal


RE: budżet 300 zł - prof.Animal - 03.04.2009

kup sobie akwarium z wyposażeniem na allegro, wyposażenie trochę słabe ale jest starczy ci na akwarium w przedziale od 60-100 litrów, a rybki dobierzemy jak się na coś zdecydujesz, a tak nawiasem mówiąc to trochę Ciebie nie rozumiem bo skoro masz taki budżet to nie lepiej samemu coś wybrać, niż pytać innych? Dla mnie byłaby to przyjemność...

Tomal napisał(a):Akwarium : http://www.allegro.pl/item591812162_akwarium_160_100_40_40cm.html#gallery

Filtr : http://www.allegro.pl/item593432637_eheim_najlepszy_filtr_wewnetrzny_do_200l.html#gallery

(czytałem opinie i podobno dobry Smile )

Tomal

Źle wybrałeś te aukcje, dlatego że: po pierwsze nie mieścisz się już w limicie a gdzie reszta? A skąd wiesz że kolega mieszka w Szczecinie i pójdzie odebrać akwarium? Pokrywa jest niezbędna...
Posty zostały połączone-proszę korzystać z opcji "edytuj".



RE: budżet 300 zł - Tomal - 03.04.2009

prof.Animal napisał(a):Źle wybrałeś te aukcje, dlatego że: po pierwsze nie mieścisz się już w limicie a gdzie reszta? A skąd wiesz że kolega mieszka w Szczecinie i pójdzie odebrać akwarium? Pokrywa jest niezbędna...




bies5 napisał(a):Mam budżet 300zł i sam kompletnie nie wiem co za to kupić chodzi mi o jak największe akwa oraz cichy filtr.

Czytaj kolego ze zrozumieniem . Akwarium oraz filtr to tylko przykład Wink a poza tym był EDIT . Podałem akwarium i filtr bo takie było pytanie. A pokrywa nie jest niezbędna bo jest wiele odkrytych zbiorników Wink

Tomal


RE: budżet 300 zł - bies5 - 03.04.2009

Otóż to na akwarium i filtr "wydałeś" przeszło 300 zł a gdzie grzałka w ogóle gdzie wcięło obsadę?

A tak w ogóle to myślałem o "gęstym lesie" w akwa z miejscem "pustynnym"- gdzie było by widać ryby akwa mogło być by 60l a ryby ----- no nie wiem---- ale może glonojady......kirysy...neony....bojowniki 1+2 albo 1+3 a może parka skalarów jakaś mała.
Proszę starać się pisać poprawnie.



RE: budżet 300 zł - prof.Animal - 03.04.2009

Fakt, pytanie takie padło, lecz ja się czepiam właśnie przykładu, teraz obejrzałem już ten EDIT i nie sądzisz że to trochę za dużo wyjdzie? Kolega pytał o sprzęt do 300zł, a nie od. Dawajmy możliwe do zrealizowania odpowiedzi, a nie rzucajmy pierwszych lepszych przykładów.


RE: budżet 300 zł - Tomal - 03.04.2009

Dobrze . bies5 podaj jak najwięcej konkretów co byś chciał tam mieć bo od "tak" to się akwarium nie zrobi Wink

Tomal


RE: budżet 300 zł - prof.Animal - 03.04.2009

bies5 napisał(a):Otóż to na akwarium i filtr "wydałeś" przeszło 300 zł a gdzie grzałka w ogóle gdzie wcięło obsadę?

A tak w ogóle to myślałem o "gęstym lesie" w akwa z miejscem "pustynnym"- gdzie było by widać ryby akwa mogło być by 60l a ryby ----- no nie wiem---- ale może glonojady......kirysy...neony....bojowniki 1+2 albo 1+3 a może parka skalarów jakaś mała.
Proszę starać się pisać poprawnie.

W 60l możesz pokusić się o 15 neonków, bojowniki 1+3 no i kiryski lub otoski, skalary odpadają


RE: budżet 300 zł - bies5 - 03.04.2009

bies5 napisał(a):Proszę o akwarium sprzęty obasdę itp.

Także napisałem coś takiego . Można się doczytać. A o akwa i filtrrze to tak w komentarzu napisałem.SmileBig Grin

A co do tych skalarów to czy nie mogły być by same małe jak by urosły to bym oddał.

A jaka flora do mojego akwa


RE: budżet 300 zł - wikiii - 03.04.2009

Jak chcesz takie spokojne akwarium, polecam zrobić sobie małe iwagumi. Litraż np 30l, jakieś ciekawe skałki, dobre oświetlenie, z roślin hemianthus i jakieś trawnikowe rośliny, z fauny możesz dać krewetki i do tego razbory borneańskie , będzie super akwa. W tych granicach funduszy powinieneś się zmieścić.