18.09.2008, 23:24
Proszę o pomoc!!! Dziś zamontowałem nowe wkłady do filtra z drobnymi kamykami w środku ZEOLITE CARTRIDGE .Wieczorem zauważyłem bardzo dziwne zachowanie rybek. Powiększone brzuszki,
pielęgnice papuzie są ospale,jedna odpoczywa na dnie jakby oszczędzając siły, brzanki rekinie dziwnie pobudzone a zarazem ospale (zawieszają sie na chwile a po chwili pędzą jak szalone przez cala długość akwarium podobnie glonojad syjamski.Najbardziej boje sie o stan jednej z moich papużek.Czy to może być wina tych nowych wkładów do filtra?? Dołączam fotkę tych wkładów.
Dodaję, że objawy występują u większej ilości rybek papużki tracą równowagę. Osiadają na dnie i przechylają się. Jak mogę je ratować?? Czy woda z kranu może je podratować??
Posty zostały połączone, a błędy poprawione. Na przyszłość używaj opcji "edytuj" - Jokeru Błędy z nazwy tematu poprawione.
pielęgnice papuzie są ospale,jedna odpoczywa na dnie jakby oszczędzając siły, brzanki rekinie dziwnie pobudzone a zarazem ospale (zawieszają sie na chwile a po chwili pędzą jak szalone przez cala długość akwarium podobnie glonojad syjamski.Najbardziej boje sie o stan jednej z moich papużek.Czy to może być wina tych nowych wkładów do filtra?? Dołączam fotkę tych wkładów.
Dodaję, że objawy występują u większej ilości rybek papużki tracą równowagę. Osiadają na dnie i przechylają się. Jak mogę je ratować?? Czy woda z kranu może je podratować??
Posty zostały połączone, a błędy poprawione. Na przyszłość używaj opcji "edytuj" - Jokeru Błędy z nazwy tematu poprawione.
350L
w 'remoncie' ;P

na 2 rybkach pojawily sie malutkie biale kropeczki -ospa dopadla moje rybki