Temat zamknięty

Czy taka obsada jest dobra?
#1

Moja obsada:

54l
2 x gupik
2 x danio pręgowane
1 x danio lamparcie
2 x razbora klinowa
1 x molinezja
10 x neonek
2 x tęczanka

Martwie się że akwarium jest przerybnione. Sad

Ostrzeżenie:

dublowanie wątków - 10%
100% = ban
Zamykam - Kejdi

54l
2 x gupik
1 x molinezja
2 x razbora klinowa
10 x neon inessa
2 x tęczanka
2 x danio lamparcie
1 x danio pręgowane
#2

Bo jest i na dodatek obsada jest do bani. Ja w 54l miałam tylko 10x kirysek pigmejek ( maluteńka rybka) i parkę pielegniczek. A teraz będzie parka pielegniczek tylko, bo na to pozwala taki baniak.
Mozesz zostawić tylko neonki jeżeli to inessa. I nic więcej.
#3

dobrze rozumiem Sad spróbuje sie ireszty jakos pozbyc Sad

54l
2 x gupik
1 x molinezja
2 x razbora klinowa
10 x neon inessa
2 x tęczanka
2 x danio lamparcie
1 x danio pręgowane
#4

I jeszcze tęczanki...nie piszesz, co to dokładie jest, ale to wielkie krowy rosną i potrzebują ruchu. Ja miałam 3 w 500 l, a nie w 50Wink
#5

ta obsada jest słaba,poczytaj a znajdziesz coś dla siebieSmile
#6

Dziękuję za pomoc Smile sprubuje się pozbyć paru rybek xD

PS: Tęczanki polecił mi gostek w sklepie ... Sad a one wtedy były pycie.. narazie są wilekości gupika


DzięujeWink

54l
2 x gupik
1 x molinezja
2 x razbora klinowa
10 x neon inessa
2 x tęczanka
2 x danio lamparcie
1 x danio pręgowane
#7

Nie martw się tak tymi tęczankami, niekoniecznie muszą z nich krowy wyrosnąć. Pseudomugile to tęczanki a nie rosną na więcej jak 5cm, no i tęczanki neonowe to tęczanki a są względnie małe.
#8

Mi się osobiście skojarzyła od razu czerwona tęczanka i boesemana, a to są krowySmile To jakie te tęczanki masz?
Temat zamknięty


Skocz do: