Postów: 2
3
Dołączył: 10.09.2010
Moja obsada:
54l
2 x gupik
2 x danio pręgowane
1 x danio lamparcie
2 x razbora klinowa
1 x molinezja
10 x neonek
2 x tęczanka
Martwie się że akwarium jest przerybnione.
Ostrzeżenie:
dublowanie wątków - 10%
100% = ban
Zamykam - Kejdi
54l
2 x gupik
1 x molinezja
2 x razbora klinowa
10 x neon inessa
2 x tęczanka
2 x danio lamparcie
1 x danio pręgowane
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.12.2010, 12:40 {2} przez
Kejdi.)
Postów: 460
8
Dołączył: 05.09.2009
Bo jest i na dodatek obsada jest do bani. Ja w 54l miałam tylko 10x kirysek pigmejek ( maluteńka rybka) i parkę pielegniczek. A teraz będzie parka pielegniczek tylko, bo na to pozwala taki baniak.
Mozesz zostawić tylko neonki jeżeli to inessa. I nic więcej.
Postów: 2
3
Dołączył: 10.09.2010
dobrze rozumiem

spróbuje sie ireszty jakos pozbyc
54l
2 x gupik
1 x molinezja
2 x razbora klinowa
10 x neon inessa
2 x tęczanka
2 x danio lamparcie
1 x danio pręgowane
Postów: 31
2
Dołączył: 06.12.2010
I jeszcze tęczanki...nie piszesz, co to dokładie jest, ale to wielkie krowy rosną i potrzebują ruchu. Ja miałam 3 w 500 l, a nie w 50
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.12.2010, 11:55 {2} przez
mysza666.)
Postów: 55
5
Dołączył: 05.06.2010
ta obsada jest słaba,poczytaj a znajdziesz coś dla siebie
Postów: 2
3
Dołączył: 10.09.2010
Dziękuję za pomoc

sprubuje się pozbyć paru rybek xD
PS: Tęczanki polecił mi gostek w sklepie ...

a one wtedy były pycie.. narazie są wilekości gupika
Dzięuje
54l
2 x gupik
1 x molinezja
2 x razbora klinowa
10 x neon inessa
2 x tęczanka
2 x danio lamparcie
1 x danio pręgowane
Postów: 903
8
Dołączył: 04.03.2010
Nie martw się tak tymi tęczankami, niekoniecznie muszą z nich krowy wyrosnąć. Pseudomugile to tęczanki a nie rosną na więcej jak 5cm, no i tęczanki neonowe to tęczanki a są względnie małe.
Postów: 31
2
Dołączył: 06.12.2010
Mi się osobiście skojarzyła od razu czerwona tęczanka i boesemana, a to są krowy

To jakie te tęczanki masz?