17.12.2010, 16:14
Witam!
Czy możecie polecić jakiś dobry sklep akwarystyczny we Wrocławiu? Te które znam z dzieciństwa już nie istnieją. A te w centrach handlowych są przerażające: przerybione, brudne akwaria, często zdechłe ryby. Bałbym się kupić w takim sklepie czegokolwiek. Pewnie na roślinach też są niespodzianki. Może giełda zoologiczna na karmelkowej? Proszę o radę.
pzdr
Jeśli podobny post istnieje to przepraszam, nie udało mi się go znaleźć.
Zapraszam do korzystania z wyszukiwarki: http://www.akwaswiat.net/search.php?acti...d=0&page=1
- Olek
Czy możecie polecić jakiś dobry sklep akwarystyczny we Wrocławiu? Te które znam z dzieciństwa już nie istnieją. A te w centrach handlowych są przerażające: przerybione, brudne akwaria, często zdechłe ryby. Bałbym się kupić w takim sklepie czegokolwiek. Pewnie na roślinach też są niespodzianki. Może giełda zoologiczna na karmelkowej? Proszę o radę.
pzdr
Jeśli podobny post istnieje to przepraszam, nie udało mi się go znaleźć.
Zapraszam do korzystania z wyszukiwarki: http://www.akwaswiat.net/search.php?acti...d=0&page=1
- Olek
