Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Pierwsze akwarium - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Akwarystyka ogólnie (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Temat: Pierwsze akwarium (/showthread.php?tid=23257)

1 2 3


RE: Pierwsze akwarium - greg3or - 14.11.2010

(13.11.2010, 23:13)RuLeZz napisał(a):  Dolej wody

Wody to raczej nie doleje, chyba ze po wypoziomowaniu szafki bo strasznie krzywiznę widać Wink Jak na takie akwa faktycznie kolega ma rację, za dużo podłoża dałeś. Człowiek uczy się całe życie wiec przed Tobą wiele nauki jeszcze Smile Najważniejsze aby sie nie zniechęcić.


RE: Pierwsze akwarium - klase - 14.11.2010

(14.11.2010, 12:30)greg3or napisał(a):  
(13.11.2010, 23:13)RuLeZz napisał(a):  Dolej wody

Wody to raczej nie doleje, chyba ze po wypoziomowaniu szafki bo strasznie krzywiznę widać Wink Jak na takie akwa faktycznie kolega ma rację, za dużo podłoża dałeś. Człowiek uczy się całe życie wiec przed Tobą wiele nauki jeszcze Smile Najważniejsze aby sie nie zniechęcić.

he masz rację szafka jest krzywa ze względu na to,że zamontowałem podpórkę pod półkę dla bezpieczeństwa. Będę dalej kombinował;p
ps
Tą jedną roślinkę chciałem większą by zakryć filtr i grzałkę.