Pierwsze akwarium - Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Akwarystyka ogólnie (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Temat: Pierwsze akwarium (
/showthread.php?tid=23257)
RE: Pierwsze akwarium -
greg3or - 14.11.2010
(13.11.2010, 23:13)RuLeZz napisał(a): Dolej wody
Wody to raczej nie doleje, chyba ze po wypoziomowaniu szafki bo strasznie krzywiznę widać

Jak na takie akwa faktycznie kolega ma rację, za dużo podłoża dałeś. Człowiek uczy się całe życie wiec przed Tobą wiele nauki jeszcze

Najważniejsze aby sie nie zniechęcić.
RE: Pierwsze akwarium -
klase - 14.11.2010
(14.11.2010, 12:30)greg3or napisał(a): (13.11.2010, 23:13)RuLeZz napisał(a): Dolej wody
Wody to raczej nie doleje, chyba ze po wypoziomowaniu szafki bo strasznie krzywiznę widać
Jak na takie akwa faktycznie kolega ma rację, za dużo podłoża dałeś. Człowiek uczy się całe życie wiec przed Tobą wiele nauki jeszcze
Najważniejsze aby sie nie zniechęcić.
he masz rację szafka jest krzywa ze względu na to,że zamontowałem podpórkę pod półkę dla bezpieczeństwa. Będę dalej kombinował;p
ps
Tą jedną roślinkę chciałem większą by zakryć filtr i grzałkę.