[112] Ogólne - Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia akwariów (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Temat: [112] Ogólne (
/showthread.php?tid=9995)
RE: [112] Ogólne -
andrzejkowac - 06.04.2009
Zamiast tych ruin proponuję dać jakieś kokosy i nap gałęzatkę .Taka dekoracja będzie bardziej naturalna i da welonom trochę zabawy .Welony jako ciekawskie ryby będą mogły sobie te kokosy przesuwać i zaglądać pod spód co podobno bardzo lubią .Tak bynajmniej wyczytałem w jednym z magazynów akwarium .
RE: [112] Ogólne -
bobi - 06.04.2009
A la mnie to delikatnie piszac okropne. I tlo do bani, i atlantyda nie pasuje. Zmien aranzacje. Dolej wody pod pokrywe. Posadz troche zywych roslin. Zacznij ryby karmic salata, szpinakiem itp.
RE: [112] Ogólne -
raqu93 - 06.04.2009
No właśnie może im brakować pokarmu roślinnego