Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
[112] Ogólne - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia akwariów (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Temat: [112] Ogólne (/showthread.php?tid=9995)

1 2


RE: [112] Ogólne - andrzejkowac - 06.04.2009

Zamiast tych ruin proponuję dać jakieś kokosy i nap gałęzatkę .Taka dekoracja będzie bardziej naturalna i da welonom trochę zabawy .Welony jako ciekawskie ryby będą mogły sobie te kokosy przesuwać i zaglądać pod spód co podobno bardzo lubią .Tak bynajmniej wyczytałem w jednym z magazynów akwarium .


RE: [112] Ogólne - bobi - 06.04.2009

A la mnie to delikatnie piszac okropne. I tlo do bani, i atlantyda nie pasuje. Zmien aranzacje. Dolej wody pod pokrywe. Posadz troche zywych roslin. Zacznij ryby karmic salata, szpinakiem itp.


RE: [112] Ogólne - raqu93 - 06.04.2009

No właśnie może im brakować pokarmu roślinnego