Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Moje pyski - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia zwierząt akwariowych (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Temat: Moje pyski (/showthread.php?tid=16235)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Moje pyski - Kroczek33 - 23.04.2011

To czy to jest calico ? Skoro jest większy od compressicepsa czy C.moori ?
No chyba , że użyłeś tutaj tego przymiotnika w przenośni , aby podkreślić agresję..
BTW ile on ma cm ?


RE: Moje pyski - Saletra - 23.04.2011

(30.01.2011, 15:59)pimpek98 napisał(a):  mikem rządzisz
twoje ryby są zaj***ste
tak trzymaj pozdrowienia
O matko!
Jak ty się dziecko wyrażasz? sądząc po liczbie w nicku masz 12/13lat.
Dzisiejsze dzieci faktycznie jakieś...Sad

Mikem, rybki masz b. ładne, delfinki i tak walą wszystkie ryby na kolana ; )


RE: Moje pyski - marcinek - 23.04.2011

Tak na marginesie z tego co ja wiem to to słowo nie jest uważane to przekleństw. Wink


RE: Moje pyski - Saletra - 28.04.2011

Aha, to jestem z epoki średniowiecza <lol> ; ).

Zeby nie było full OT

Ryby Mikema-mają to coś Smile


RE: Moje pyski - mikem - 29.04.2011

(23.04.2011, 19:52)Kroczek33 napisał(a):  To czy to jest calico ? Skoro jest większy od compressicepsa czy C.moori ?
No chyba , że użyłeś tutaj tego przymiotnika w przenośni , aby podkreślić agresję..
BTW ile on ma cm ?

To na pewno Calico..Wink
Wielki prawie jak delfrinek (ma koło 14cm, ale jest taki gruby w "kłębie" jak by miał więcej) do tego dochodzi jego agresja...fascynujący okaz.
[attachment=15163]
[attachment=15164]


RE: Moje pyski - przemi18 - 06.05.2011

super ryby maszSmile mogę prosić zdjęcie całego akwarium????


RE: Moje pyski - Saletra - 12.05.2011

Piotrek, jako że mi w tej chwili 3samice aurutusa inkubują (i inne ; ) )
Powiem ci że jak idą do góry to za mało tlenu-wiem jak u sb. mam.
Albo po prostu je tłuką na dole i muszą zmykać na góre.


RE: Moje pyski - mikem - 25.05.2011

(06.05.2011, 14:51)przemi18 napisał(a):  super ryby maszSmile mogę prosić zdjęcie całego akwarium????

zobacz pod tym tematem... http://www.akwaswiat.net/-650l-malawi-malawka-t-16233-7.html
tu kilka zdjęć nowych mieszkańców (żeby tylko dały radę..)

[attachment=15408][attachment=15409][attachment=15410][attachment=15411][attachment=15412][attachment=15413]


RE: Moje pyski - Saletra - 30.05.2011

Ale fajne, to są borleyi czy aulonocara te niebieskie?
Jak Borleyi to już wiem skąd Wink


RE: Moje pyski - mikem - 05.06.2011

(30.05.2011, 22:02)Saletra napisał(a):  Ale fajne, to są borleyi czy aulonocara te niebieskie?
Jak Borleyi to już wiem skąd Wink

na 3 i 4 zdjęciu są borleyi.