Moje pyski - Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia zwierząt akwariowych (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Temat: Moje pyski (
/showthread.php?tid=16235)
RE: Moje pyski -
Kroczek33 - 23.04.2011
To czy to jest calico ? Skoro jest większy od compressicepsa czy C.moori ?
No chyba , że użyłeś tutaj tego przymiotnika w przenośni , aby podkreślić agresję..
BTW ile on ma cm ?
RE: Moje pyski -
Saletra - 23.04.2011
(30.01.2011, 15:59)pimpek98 napisał(a): mikem rządzisz
twoje ryby są zaj***ste
tak trzymaj pozdrowienia
O matko!
Jak ty się dziecko wyrażasz? sądząc po liczbie w nicku masz 12/13lat.
Dzisiejsze dzieci faktycznie jakieś...
Mikem, rybki masz b. ładne, delfinki i tak walą wszystkie ryby na kolana ; )
RE: Moje pyski -
marcinek - 23.04.2011
Tak na marginesie z tego co ja wiem to to słowo nie jest uważane to przekleństw.
RE: Moje pyski -
Saletra - 28.04.2011
Aha, to jestem z epoki średniowiecza <lol> ; ).
Zeby nie było full OT
Ryby Mikema-mają to coś
RE: Moje pyski -
mikem - 29.04.2011
(23.04.2011, 19:52)Kroczek33 napisał(a): To czy to jest calico ? Skoro jest większy od compressicepsa czy C.moori ?
No chyba , że użyłeś tutaj tego przymiotnika w przenośni , aby podkreślić agresję..
BTW ile on ma cm ?
To na pewno Calico..

Wielki prawie jak delfrinek (ma koło 14cm, ale jest taki gruby w "kłębie" jak by miał więcej) do tego dochodzi jego agresja...fascynujący okaz.
[attachment=15163]
[attachment=15164]
RE: Moje pyski -
przemi18 - 06.05.2011
super ryby masz

mogę prosić zdjęcie całego akwarium????
RE: Moje pyski -
Saletra - 12.05.2011
Piotrek, jako że mi w tej chwili 3samice aurutusa inkubują (i inne ; ) )
Powiem ci że jak idą do góry to za mało tlenu-wiem jak u sb. mam.
Albo po prostu je tłuką na dole i muszą zmykać na góre.
RE: Moje pyski -
mikem - 25.05.2011
(06.05.2011, 14:51)przemi18 napisał(a): super ryby masz
mogę prosić zdjęcie całego akwarium????
zobacz pod tym tematem...
http://www.akwaswiat.net/-650l-malawi-malawka-t-16233-7.html
tu kilka zdjęć nowych mieszkańców (żeby tylko dały radę..)
[attachment=15408][attachment=15409][attachment=15410][attachment=15411][attachment=15412][attachment=15413]
RE: Moje pyski -
Saletra - 30.05.2011
Ale fajne, to są borleyi czy aulonocara te niebieskie?
Jak Borleyi to już wiem skąd
RE: Moje pyski -
mikem - 05.06.2011
(30.05.2011, 22:02)Saletra napisał(a): Ale fajne, to są borleyi czy aulonocara te niebieskie?
Jak Borleyi to już wiem skąd 
na 3 i 4 zdjęciu są borleyi.