• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

tlo z kory
#1

witam co sadzicie o tle zrobionym z samej kory z drzewa tak to wyglada co wy na to ?? w akwa troche jest ciemniejsze ale planuje je oswietlic. Teraz pokazuje jak wyglada za akwa po oswietleniu. Piszcie co myslicie

PS dzieki za klikanie w reputacje fajnie ze komus sie to podoba


Załączone pliki Miniatury
       
#2

bardzo ciekawy pomysł.To jest zewnętrzne?Super wygląda.Czym kleileś?Daj fotke już zamontowanego
moja ocena:10/10

Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
#3

podlanczam sie do wypowiedzi powyzej wewnetrzne czy zewnetrzne? i z jakiego drzewa?

Oddam suma rekiniego za darmo.
#4

Bardzo fajnie wygląda. Może mógłbyś powiedzieć jak to zrobiłeś, takie informacje dotyczące zrobienia tego ? Jakiś opisik. Smile
#5

Może być tak. Świetny pomysł!!! Smile

WIELKI + dla ciebie. ( tzn. klikam ci w reputację! Zaskoczyłeś mnie tym )

Za pomoc........ - DODAJ REPUTACJE!!!!!:)

Raczej: Piszę poprawnie po polsku.

#6

Dla mnie bombaSmileposkładałeś to idealnie-jakby z puzli.
#7

Całkiem fajne... Ale rozumiem że to ma być tło zewnętrzne?? Ogólnie super pomysł Wink
#8

a wiec kora jest z olchy co do zrobienia to jest tak najpierw trzeba zrobic skrzynke na wymiar akwa pozniej trzeba znalesc sobie odpowiednia kore i dociac na wymiar wczesniej zrobionej skrzynki i jak sie to przygotuje to trzeba jakos to zamocowac ja w tym celu uzylem bardzo malych gwozdzi ktorych nie widac po wbiciu i jest to tlo zewnetrzne caly efek jest wtedy go sie je podswietli w razie jeszcze jakis pytan piszcie to powiem co i jak
#9

bardzo fajny i ciekawy pomysł, masz u mnie plusa w reputacji. Może napisz w dziale DIY jak to zrobiłeś co i jak. jednym słowem SUPER
#10

Temat przeniesiony do działu DIY


Skocz do: