witam co sadzicie o tle zrobionym z samej kory z drzewa tak to wyglada co wy na to ?? w akwa troche jest ciemniejsze ale planuje je oswietlic. Teraz pokazuje jak wyglada za akwa po oswietleniu. Piszcie co myslicie
PS dzieki za klikanie w reputacje fajnie ze komus sie to podoba
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.05.2008, 19:27 {2} przez gajos.)
a wiec kora jest z olchy co do zrobienia to jest tak najpierw trzeba zrobic skrzynke na wymiar akwa pozniej trzeba znalesc sobie odpowiednia kore i dociac na wymiar wczesniej zrobionej skrzynki i jak sie to przygotuje to trzeba jakos to zamocowac ja w tym celu uzylem bardzo malych gwozdzi ktorych nie widac po wbiciu i jest to tlo zewnetrzne caly efek jest wtedy go sie je podswietli w razie jeszcze jakis pytan piszcie to powiem co i jak