05.04.2009, 19:02
witam czy moglby mi ktos napisac jak rozmnozyc danio pregowane? staralem sie samemu znalezc ale nie ma a moze zle szukam
z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi pozdrawiam
Ależ proszę, na pierwszej stronie było :
http://www.akwaswiat.net/wszystko-na-tem...-4991.html
Zamykam - Kejdi
z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi pozdrawiamAleż proszę, na pierwszej stronie było :
http://www.akwaswiat.net/wszystko-na-tem...-4991.html
Zamykam - Kejdi
