Temat zamknięty
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[112l-ogólne] - Ślůnski baniok
#31

Pawciotr narybkiem sie nie przejmuje. Naturalna selekcja Smile

Michnik juz zaciemniałam akwa przy sinicach.

Czytam i wyczytałam. Gałęzatka moze być przyczyną tych wszedobylskich nitek. Wyłowiłam i ni ma. Na dniach powinnam wiedzieć czy to przez tą gałęzatke.
Michnik jak dobrze widze tez masz gałęzatke prawda?

Pisałam juz o kubełku.
Narazie nie planuje zakupu nowego (a korci mnie ) bo kroi sie przeprowadzka więc nie ma sensu.
#32

no tak, pisalas ze kupilas tanio i sie zepsul Tongue ale pewnie mozna bylo go jeszcze naprawic. galezatke oddalem jakis czas temu, ale mialem ja dlugo i zadne glony mi nie wyskakiwaly

60l brzankarium KLIK
112l ogólne Klik Przeszłość.
www.akwarystyka-miedziowa.pl
#33

Wydziobałam patyczkiem kawałki tych nitek i porównałam z gałęzatką. Kurde to było by to.
No nic zobaczymy za kilka dni czy problem zniknie.
#34

(22.01.2012, 16:00)Arhen napisał(a):  Wydziobałam patyczkiem kawałki tych nitek i porównałam z gałęzatką. Kurde to było by to.
No nic zobaczymy za kilka dni czy problem zniknie.
Ja miałem to samo. Na phoenix mossie rzuciła mi się gałęzatka. Mam dwie, jedną małą a drugą rozciętą kulę o średnicy 10-12 cm. na kokosie. Chwila nieuwagi, bimber stanął i gałęzatka chciała przemeblować moje akwarium.
Niestety musiałem wyrzucić część mchu i zostawić tylko młode gałązki ale pomogło. Atak odparty. Smile
#35

Nie wywaliłam całej gałęzatki. Szkoda mi było.
Teraz to juz jest masakra jakaś.

Mało tego moczarka gnije. Miała takie mocne korzenie i nagle patrze a ona sobie pływa. Do tego kupa śmieci z niej. Musiałam zacząć odmulać.
Co jest grane?

W sumie powinno mi to juz wisieć bo za 3 miesiące i tak musze akwa sprzedać (wyjazd) ale chce wiedzieć na przyszłość bo w nowym domq pierwsze co to będzie akwa.
Jeszcze nie wiem jakie itd ale bedzie na bank. Może nawet bardziej wypasione, lepszy sprzęcior...

Wyczytałam ze to moze przez temp. Mam 26st od początku i wszystko było ok
#36

Akwa juz nie mam Sad

Nie mniej jednak rozglądam sie juz za nowym.

Nie wiem jeszcze jaka pojemność ale narazie duzo mniejsze niz 112 L
Tak do 60L

Filtr kupie AQUAEL MINI KANI 80 - czy to dobry wybór?

Myśle nad krewetkarium 30-40 L
Albo małe akwa z pokrywą 60L

Chciała bym przerobić oświetlenie w pokrywie na gniazda do żarówek i zainstalować 2x świetlówke 24W na 60L - to 0,8 W na litr więc nieźle.
Nic więcej ze światłem kombinować nie bede. Bez aqua glo, flora glo itd

Zainwestuje tez w podłoże jakieś dobre. I tu jest problem bo na ten temat nie wiem nic. Nie wiem czy jakieś jasne czy ciemne Rolleyes

Odwidziały mi sie tez kamienie a spodobały korzenie Smile

A moze załoze nowy temat Big Grin

Trzymajcie kciuki.
Tym raze zrobie wszystko po kolei tak jak sie robić powinno.
#37

(15.03.2012, 13:52)Arhen napisał(a):  A moze załoze nowy temat Big Grin

No właśnie chciałem pisać, że już taki post napisałaś włącznie z nowym tematem Wink

Powodzonka! Smile
#38

Witam,

Kiedy napisałam nowy temat itd?

Mam nowe akwa. Małe plastikowe ma sa kra ale mam Big Grin

Może ma około 10 L nie wiecej.
Fotki niebawem..
#39

przezytalem caly ten temat zeby na koncu przeczytac "MAM NOWE AKWA PLASTIKOWE 10L"

TO MNIE ROZBAWILAS Smile HAHAHAHAHAHA

PS:to pierwsze akwa bylo sliczne takie jest moje zdanie, wiecej roslinek itp i bylo by super pierwsze akwa i wielkie brawa masz wyobraznie i reke do tego powodzenia z PUDELKIEM Wink



#40

Ojojoj ;>. Było pięknie. Teraz będzie gorzej Big Grin

240l :
Andinoacara rivulatus 1+1
Thorichthys meeki 1+1
Heros efasciatus gold (red) 1+1
37,5l :
4+2 Gupik :)



Temat zamknięty


Skocz do: