Postów: 2
3
Dołączył: 25.09.2008
witajcie!
mam akwarium 63L, obecnie posiadam w nim 1x Gurami mozaikowe oraz glonojada białego. Chcę dokupić rybki, tylko chcę to zrobić rozsądnie i dlatego proszę was o rady, mianowicie.
planuje kupic 6 szt. neon inessa oraz 5-6 szt. razbor klinowa, i moze coś na dno akwa, tylko nie za bardzo wiem co:/
czy beda sobie spokojnie żyły powyższe rybki w zgodzie ze sobą?
otwarty jestem rownież na wasze propozycje co do obsady
z góry dziękuję
Postów: 188
12
Dołączył: 29.01.2009
zdecyduj sie albo na neony albo rasbory
Postów: 192
7
Dołączył: 15.01.2009
gurami i glonojad do oddania niestety, 100l minimum
Postów: 937
3
Dołączył: 21.11.2008
zamiast glonojada możesz np.kilka otosów
gurami za duże.
proponuje:
10xneon innesa
5xotosek
parka ramirez lub bojownik
5xkirysek
Postów: 177
17
Dołączył: 20.03.2009
Popieram poprzednikow ,gurami i glonojad do oddania.
Polecam na dno albo otoska ,ale jak juz to 2 ,bo to bardzo towarzyskie ryby lub długonosa ciernistego ,tez 2 szt. albo kilka kiryskow
neonki dobry pomysl, ramirezki tez ,a moze pretniki albo wielkopletwy ??? co o tym sadzisz?
brzanek nie kupuj do neonkow ;/
z roslin : moczarka ,zabienica , lobelia ,galezatek ,cabomba i mach jawajski
i do tego mozesz jeszcze kilka krewetek ;D
_________________________________________________________________
http://www.akwaswiat.net/sklep-zoologicz...39027.html
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
Długonos Ciernisty jest za duży na to akwarium.
Pozdrawiam
Rafał
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Rutek namieszałeś i głupot napisałeś... Czy 2 otoski to wg ciebie stado?
W 63l nie poszalejesz, jeśli masz dobry dom dla gurami i zbrojnika to rzeczywiście oddaj.
Moja propozycja:
razbora klinowa 12szt.
prętniki karłowate lub bojowniki - samiec+2 samice
kilka otosków lub małych kirysków (panda, julii)
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 2
3
Dołączył: 25.09.2008
raczej zdecyduje się na razborki

podobają mi się te rybki i co najważniejsze nie sa trudne w hodowli. wlaśnie może ktoś posiada/ł ? podzielcie sie wrażeniami

a co do gurami i zbrojnika... nie mam komu oddać, ale popytam w sklepach akwarystycznych, może przyjmą
Postów: 422
40
Dołączył: 04.06.2008
Ja mam razborki - są śliczne. Szczególnie pięknie prezentuja się w rozproszonym (przez pływające po powierzchni rośliny) świetle.
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Ja kiedyś miałam, kilka szt odziedziczone po poprzednim właścicielu akwa. Mało o nich wówczas wiedziałam i popełniałam jeszcze mnóstwo błędów. Przymierzam się do powtórnego ich posiadania, są ruchliwe, wdzięczne, tak fajnie "latają" po akwa
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com