• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak w młodym wieku zarobić w mieście a jak na wsi ? Czy warto się uczyć ?
#1
Cool 

Witam, podawajcie tu pomysły na zarobek, tylko nie piszcie o zarabianiu na czytaniu e-meili, bo to jest bez sensu, ja może latem troche na królikach zarobie, bo narazie to tylko wkładam w ten biznes... mam 3 samice dopuszczone, na rybkach wątpie żebym zarobił, chodowałem gołębie, ale to to całkiem bezwartościowy biznes... jak już rozmnożyłem do 50 sztuk, to nie miałem komu opylić...
w królikach trzeba troche pracować, bo latem co 2 tygodnie gnoje, codziennie rwanie lucerny itp. można troszke na truskawkach...
a na czym Wy prubójecie zarobić? na rybkach może też troszeczke jak się uda... mam 50 narybku, ale to musi podrosnąć.... może skorzystam z waszych pomysłów....

Nazwa tematu została poprawiona - Kejdi
#2

zależy ile masz lat, ja pracowałam w weekendy w pizzerii, możesz roznosić ulotki, okolo 5zeta za godzine podobno

NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
#3

o chłopie wystarczy chcieć.
Ulotki.
samochody myć w komisach.
króliki dobry biznes bo ich się rodzi bardzo dużo i dość szybko rosną.
gołębie jak coś to zainwestować tylko w rasowe w parkę np krymek za 300zł i potem tylko na wiosnę czekać na młode ale to długi i mozolny proces więc jak gołębie to tylko dla własnej satysfakcji nie dla zarobku.
Rybki też jak coś to tylko typu paletki i inne kosztowne.
Jak jesteś dobry w jakiegoś przedmiotu możesz udzielać korepetycji.
Truskawki też dobry pomysł choć zbieranie je jest bardzo męczące.
Może jagody..
Oczywiście możesz też napaść na bank lub wygrać w toto lotka.
#4

Ja w przerwach miedzy zajeciami na uczelni, bawie się w ogrodnika:p i musze powiedziec ze dobrze można zarobicBig Grin
#5

idziesz do kantoru ,kupujesz 100 000 $ czekasz aż dolar podrośnie 20 gr i sprzedajesz Tongue
#6

Ja mam 12 lat jaką prace proponujecie ? Tongue
Bardziej się opylają truskawki czy ogórki ?
#7

Ja mam 15 i latem chodzę zrywać wiśnieTongue dziennie kilkadziesiąt złotych można zarobićTongue a zimą... pomysłów nie mam, ostatnio myślałem żeby hodować gekony i je rozmnażać bo tanie nie są a jest dużo chętnych na zakupTongue

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#8

Ja pamiętam jak zbierałem na akwarium Smile
Razem z babcią zrobiliśmy w "budynku gospodarczym" takie klateczki dla królików i dalej to już z górki było bo dziadek dał parę królików no i oczywiście użyczył swojej lucerny.
Miałem też w tedy interes z kolegą kupowałem od niego gupiki po 50gr a w sklepie po 1,50 zł szły więc też trochę było (przechowywane były w moim 1 akwarium 12l heh).
Chodziłem też do kolegi taty na pole kukurydze zbierać.
i to chyba było na tyle (:

"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki"





#9

Ja jeżdżę do mojego wujka on ma zakład budowlany i tam albo nosiłem cegły albo mieszałem zaprawę trochę harówa ale 70zł dziennie będzie Big Grin z królikami chyba sam spróbuje a gdzie się je sprzedaje i za ile.
#10

mario12121 napisał(a):trochę harówa ale 70zł dziennie będzie Big Grin
dawaj adres Big Grin 70 zł dziennie = 2200 zł miesięcznie

"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki"







Skocz do: