Postów: 2
2
Dołączył: 15.02.2009
17.03.2009, 20:36
Witam wszystkich ;-)
A więc mam problem , a mianowicie nurtuje mnie pytanie czy nie mam za dużej obsady.
moja aktualna obsada to:
-30xneon innesa
-15xbrzanka sumatrzańska thx
-7xmolinezja
-8xpielęgnica ramireza
-2xzbrojnik niebieski
-6xkirys(3xpstry i 3xspiżowy)
-2xbocje wspaniałe(na ślimaczki)
mam prośbę do forumowiczów o komentarz obsady i jakieś małe korekty.
Z góry BIG THX.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.03.2009, 21:05 {2} przez
Olek.)
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Moim zdaniem nie jest źle, ale docelowo mógłbyś się zdecydować na jedną ławicę, ale za to 50szt. albo neony albo brzanki. Z molinezji bym zrezygnowała, ale jeśli lubisz to zostaw. No i powiększ kirysków stado, jeszcze po 3-4szt z każdego gatunku który masz dokup.
A jesli zgłosisz się do Wrocławia to Ci dam za darmochę skalary
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.03.2009, 20:52 {2} przez
apri cort.)
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
ja bym dokupił bocji(żeby było stadko) kiryski jak chcesz to miej ale w większych ilościach(ja by oddał masz bocje

) zrezygnował bym z neonów na rzecz brzanek^^ są piękne, molinezję też bym oddał, reszta ok
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
No tak, nie zauważyłam bocji! Pewnie że im dokup towarzystwo.
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com