• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

240l obsada
#1
Smile 

Witam wszystkich ;-)

A więc mam problem , a mianowicie nurtuje mnie pytanie czy nie mam za dużej obsady.


moja aktualna obsada to:
-30xneon innesa
-15xbrzanka sumatrzańska thx
-7xmolinezja
-8xpielęgnica ramireza
-2xzbrojnik niebieski
-6xkirys(3xpstry i 3xspiżowy)
-2xbocje wspaniałe(na ślimaczki)

mam prośbę do forumowiczów o komentarz obsady i jakieś małe korekty.
Z góry BIG THX.
#2

Moim zdaniem nie jest źle, ale docelowo mógłbyś się zdecydować na jedną ławicę, ale za to 50szt. albo neony albo brzanki. Z molinezji bym zrezygnowała, ale jeśli lubisz to zostaw. No i powiększ kirysków stado, jeszcze po 3-4szt z każdego gatunku który masz dokup.
A jesli zgłosisz się do Wrocławia to Ci dam za darmochę skalary Wink

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#3

ja bym dokupił bocji(żeby było stadko) kiryski jak chcesz to miej ale w większych ilościach(ja by oddał masz bocjeTongue) zrezygnował bym z neonów na rzecz brzanek^^ są piękne, molinezję też bym oddał, reszta okTongue

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#4

No tak, nie zauważyłam bocji! Pewnie że im dokup towarzystwo.

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com


Skocz do: