Postów: 58
16
Dołączył: 08.03.2009
Witam mam akwarium 50 litrowe. Rosliny gałęzatka, kabomba, sagittaria, bakopa. Łupiny kokosa. Ph około 7 - 8. Oświetnenie Flora-Glo T8 15W. Chciałbym dokupić deszczownię.
W tym momencie mam 2 skalary, 3 żałobniczki i glonojada.
Chciałbym dokupić:
- 2/4 prętniki karłowate
- 3 kiryski spiżowe
- 2 krewetki filtrujące
Proszę o sugestie (również co do gatunków ryb).
"Mówiąc pokrótce, się lenię
mogę siedzieć w fotelu tak długo aż zapuszczę korzenie,
wtedy czuję jak spada co sekundę ciśnienie,
luz mam od rana, może pojutrze się zmienię "
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.03.2009, 12:39 {2} przez
Poldek.)
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Żadnych skalarów w 50l!! Oddaj komuś w większym, dużo większym zbiornikiem!
Dokup żałobniczek do 8szt, kirysy 4szt i najlepiej jakieś mniejsze, np. panda. Prętniki 1 samiec i 2 samice.
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 1,410
15
Dołączył: 12.01.2008
Wywal skalary i glonojada i skoncentruj się na drobnicy. 50l to wbrew pozorom bardzo mało.
W weekend postawiłem akwarium 54l dla krewetek i w sumie to niezbyt dużo..
Postów: 58
16
Dołączył: 08.03.2009
Postaram się komuś upłynnić moje skalary. Reszta bez problemu będzie ze sobą współpracować?
"Mówiąc pokrótce, się lenię
mogę siedzieć w fotelu tak długo aż zapuszczę korzenie,
wtedy czuję jak spada co sekundę ciśnienie,
luz mam od rana, może pojutrze się zmienię "