• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dodatek do obsady + zmiana??
#1

Witam mam akwarium 50 litrowe. Rosliny gałęzatka, kabomba, sagittaria, bakopa. Łupiny kokosa. Ph około 7 - 8. Oświetnenie Flora-Glo T8 15W. Chciałbym dokupić deszczownię.

W tym momencie mam 2 skalary, 3 żałobniczki i glonojada.

Chciałbym dokupić:
- 2/4 prętniki karłowate
- 3 kiryski spiżowe
- 2 krewetki filtrujące

Proszę o sugestie (również co do gatunków ryb).

"Mówiąc pokrótce, się lenię
mogę siedzieć w fotelu tak długo aż zapuszczę korzenie,
wtedy czuję jak spada co sekundę ciśnienie,
luz mam od rana, może pojutrze się zmienię "
#2

Żadnych skalarów w 50l!! Oddaj komuś w większym, dużo większym zbiornikiem!
Dokup żałobniczek do 8szt, kirysy 4szt i najlepiej jakieś mniejsze, np. panda. Prętniki 1 samiec i 2 samice.

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#3

Wywal skalary i glonojada i skoncentruj się na drobnicy. 50l to wbrew pozorom bardzo mało.
W weekend postawiłem akwarium 54l dla krewetek i w sumie to niezbyt dużo..

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#4

Postaram się komuś upłynnić moje skalary. Reszta bez problemu będzie ze sobą współpracować?

"Mówiąc pokrótce, się lenię
mogę siedzieć w fotelu tak długo aż zapuszczę korzenie,
wtedy czuję jak spada co sekundę ciśnienie,
luz mam od rana, może pojutrze się zmienię "


Skocz do: