Chciałbym się poradzić jaką obsadę i nie tylko dać do:
100x40x50 profil
filtr tetra tec ex 700
grzałka 100W (spadek)
oświetlenie 30W Flora GLo + 30W aquarelle phillips
dekoracja:
czarny żwir
2 x korzeń mahoń
flora:
kabomby z jeziora (rosną jak oszalałe) (spadek)
anubias karłowaty
echinodorus sp.
mech jawajski
gałęzatka
fauna:
6 molinezja black molly (spadek)
2 pielęgnica Ramireza (jak odróżnić płeć u młodych osobników)
2 zbrojnik niebieski
Wiem że rośliny to niezła mieszanka z całego świata ale nie umiem wybrać gat. płd. amerykańskich może coś polecicie. Nawożenie florettte A sera
Z fauny chciałbym dodać:
15 neon czerwony
10 neon zielony
5 kirysek panda
5 otosek
może Radostomusy, ale nie wiem czy nie będzie i tak już za ciasno??
Mogę dodać jakieś kamienie jeśli tak to jakie?? (łupki czy jakieś inne)
Proszę o sugestie w sprawie obsady i nie tylko.
Pozdrawiam
100x40x50 profil
filtr tetra tec ex 700
grzałka 100W (spadek)
oświetlenie 30W Flora GLo + 30W aquarelle phillips
dekoracja:
czarny żwir
2 x korzeń mahoń
flora:
kabomby z jeziora (rosną jak oszalałe) (spadek)
anubias karłowaty
echinodorus sp.
mech jawajski
gałęzatka
fauna:
6 molinezja black molly (spadek)
2 pielęgnica Ramireza (jak odróżnić płeć u młodych osobników)
2 zbrojnik niebieski
Wiem że rośliny to niezła mieszanka z całego świata ale nie umiem wybrać gat. płd. amerykańskich może coś polecicie. Nawożenie florettte A sera
Z fauny chciałbym dodać:
15 neon czerwony
10 neon zielony
5 kirysek panda
5 otosek
może Radostomusy, ale nie wiem czy nie będzie i tak już za ciasno??
Mogę dodać jakieś kamienie jeśli tak to jakie?? (łupki czy jakieś inne)
Proszę o sugestie w sprawie obsady i nie tylko.
Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
